Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Beyerdynamic MMX 300 - Świetna cena. Ktoś chętny zamówić wspólnie i podzielić koszt wysyłki z UK?

Beyerdynamic MMX 300 mikrofon słuchawki headset najlepsze wygodne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:56

Hmmm czyli zakup headsetu ze świetnej jakości mikro za 550 zł czyli połowę ceny, bo normalnie ich cena to 1100 nie jest okazją, ale już wydać drożej niż 550 zł za owe z gorszymi muszlami i bez mikrofonu już jest? Pomijam fakt, ze DT770 u nas ~600 zł normalnie na sklepach.

To jest headset i temat dotyczy headsetu, więc czytaj ze zrozumieniem lub nie wypowiadaj się w ogóle.

Użytkownik DyndaS edytował ten post 15 grudzień 2017 - 20:56

• 0

#22 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1857 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 16 grudzień 2017 - 07:35

To jest wycofana ze sprzedaży stara wersja headsetu, a wiec przy ewentualnej odsprzedaży cena leci w dół. A ponieważ cena nowego jest z księżyca to i zainteresowanie znikome stąd niska cena poprzedniej generacji. Jak chcesz to sobie zamów droga wolna. Jak sam zauważyłeś cena DT770 w Polsce oscyluje w okolicy 600zł więc zniżka 50zł wiążąca się z długim czasem oczekiwania jest średnio interesująca. A mikrofon? Cóż jak ktoś jest zainteresowany słuchawkami tej klasy to z reguły i tak wie że jest to rozwiązanie kompromisowe i zdecydowanie lepszym wyjściem jest normalny pełnowymiarowy mikrofon z zasilaniem 48V Phantom Power. Że tak spytam dużo miałeś chętnych na PW? Sory że tak brutalnie ci to pisze ale widać że strasznie się napaliłeś. Mam nadzieje ze się nie zawiedziesz i słuchawki ci posłużą.

• 0

#23 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 16:27

Napaliłem?

Znowu pieprzysz głupoty nie wiedząc o czym mówisz. Chcę po prosu dobry uniwersalny headset. Znajdź mi lepszy do nawet 1000 zł. Sam planowałem wydawać ~400 gdyż, że słuchawek korzystam sporadycznie. Przy cenie 550 zł to jest istna perełka.

Kto szuka headsetu, ten kupi headset, kto nie ten kupi zwykłe słuchawki. Tutaj przy cenie niższej o 50 masz do tego gratis bardzo dobry mikrofon. Każdy sam sobie może odpowiedzieć na czym mu zależy. Masz jakiś problem z logiką? 

Nowszy model jest po prostu odświeżoną wersją kosztującą tyle co do niedawna owe słuchawki w temacie, a sklepy nadal je sprzedają po cenie powyżej 1000 zł.

Wolnostojące czy doczepiane mikrofony z dodatkowym kablem to niewygodne rozwiązanie. Wiem to doskonale, bo przerobiłem w przeszłości te opcje, a ten przy mmx 300 jest bardzo dobrej jakości.

Kilku chętnych mam o to się nie martw. 

Czas oczekiwania jest spowodowany tym, że chcę znaleźć jak najwięcej osób to raz, bo mi się nie śpieszy, a dwa jest okres przedświąteczny, to wiadomo jak to wygląda teraz u przewoźników. Sam dałem sprzedawcy znać, aby wysłał dopiero na samym początku stycznia. Normalnie spokojnie by szło to ogarnąć w ~7 dni zważywszy na to, że owy dystrybutor nie wysyła poza teren UK, więc paka leci na adres znajomego w UK, a on później przekazuje ją podesłanemu przeze mnie kurierowi.

Użytkownik DyndaS edytował ten post 16 grudzień 2017 - 16:28

• 0

#24 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4275 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 08:08

To jest wycofana ze sprzedaży stara wersja headsetu, a wiec przy ewentualnej odsprzedaży cena leci w dół. A ponieważ cena nowego jest z księżyca to i zainteresowanie znikome stąd niska cena poprzedniej generacji. 

Wytłumacz mi, o czym Ty piszesz? To normalne, że MMX nie celują w Kowalskiego, który kupuje słuchawki w marketach, a ich cena zawsze była wyraźnie wyższa niż jakiegoś zestawu DT770 + mikrofon. Tak było przy pierwszej generacji, tak będzie i przy kolejnej. Tutaj masz świetny kompaktowy headset za 550zł, czyli taniej niż zestaw DT770 z jakimś dodatkowym mirkrofonem i walającymi się kablami. W tej cenie to mimo wszystko bardzo przyjemna opcja, biorąc pod uwagę jakość dźwięku słuchawek i mikrofonu, który jest naprawdę dobry i sam osobno swoje kosztuje.

Druga generacja nie oznacza "lepiej", to tylko odświeżenie wyglądu, żeby kolejny model słuchawek został lepiej wpasowany w obecny styl Beyerdynamica. Przetwornik w słuchawkach i mikrofon zapewne pozostaną bez zmian, także te spadki cen nie wynikają z tego, co mogą zaoferować słuchawki. Dobre słuchawki nie starzeją się z czasem, bo postęp na rynku audio jest praktycznie żaden. To nie procesory, karty graficzne.

A mikrofon? Cóż jak ktoś jest zainteresowany słuchawkami tej klasy to z reguły i tak wie że jest to rozwiązanie kompromisowe i zdecydowanie lepszym wyjściem jest normalny pełnowymiarowy mikrofon z zasilaniem 48V Phantom Power. 

Słuchawki tej klasy, czyli? Ta cała audiofilia chyba za mocno Ci się udzieliła. MMX to jest i tak ze wszech miar lepszy wybór niż słuchawki Logitecha, Steelseriesa czy Razera, które też potrafią osiągać kosmiczne ceny, szczególnie jeśli odniesiemy się do jakości. Trzeba zrozumieć, że nie zawsze chodzi o bezkompromisowość, po to też stworzono headsety...

Jeśli Twoją wizją headsetu są słuchawki premium z mikrofonem pojemnościowym na wtyku XLR i zasilaniem fantomowym, niezbędnym do jego działania, to rzeczywiście możecie mieć problem się dogadać.

• 3

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#25 Michaelz

Michaelz
  • Krasomówca

• 874 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 09:57

Jeśli Twoją wizją headsetu są słuchawki premium z mikrofonem pojemnościowym na wtyku XLR i zasilaniem fantomowym, niezbędnym do jego działania, to rzeczywiście możecie mieć problem się dogadać.

Fex jak zwykle dobrze wszystko podsumował. 

Kombajn niestety, ale musisz przyznać mu rację. Headset to headset i za wygodę oraz brak bałaganu w kablach zawsze trochę się dopłaca. Jakbym nie miał swoich beyerów i mikrofonu to bym się nie zastanawiał i brałbym te mmx'y bez mrugnięcia. Mimo iż hyperxy są tańsze to beyery są o niebo wygodniejsze i samo wykonanie lepsze. Masz aluminiowy pałąk, który sobie możesz dowolnie odginać, wymienną gąbkę/pady itd, więc jeżeli mikrofon przetrwa to headset jest na lata.  

• 0

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  Pro

Słuchawki: DT990 250 / DT990 Limited Black / DT770  / HD569 Grajek: T1 mk2 / Jds Labs C5 / Fiio x5 1st gen

#26 FeX

FeX

• 4275 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:18

Dzięki Michaelz.

Po prostu bezkompromisowa bezkompromisowość jest czasem bezsensowna i trzeba sobie zdać z tego sprawę. Jest różnica pomiędzy graczem, który chce mieć dobry dźwięk, a jakimś pro realizatorem w studiu nagrań. No chyba nie chcesz @kombajn wrzucać wszystkich do jednego worka?

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#27 kobiks

kobiks
  • Le Chef

• 83 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 10:49

Dzięki Michaelz.

Po prostu bezkompromisowa bezkompromisowość jest czasem bezsensowna i trzeba sobie zdać z tego sprawę. Jest różnica pomiędzy graczem, który chce mieć dobry dźwięk, a jakimś pro realizatorem w studiu nagrań. No chyba nie chcesz @kombajn wrzucać wszystkich do jednego worka?

Pelna racja.

Po miesiacu urzytkowania tego headsetu jestem zadowolony mega (po przesiadce z rejzera i innych gowien). Jedynym mankamentem jest nie odpinany mikro. Aczykolwiek idzie sie przyzwyczaic.

A co do tego deala, kupilem dokladnie 18 listopada i wszystko sie zgadza, jest gwarancja i byly fabrycznie nowe wiec mozecie zamawiac. 

• 0

Sprzęt: Laptop - Asus g752vy, Klawa -  Corsair K70 RGB Rapidfire, Mysza - Razer Deathadder Elite, Sluchawki -  dt 880 / mmx 300 + e10k

Hobby: Ge(j)ming :D, Gotowanie, Zawodowo: Kucharz

#28 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1857 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:20

Słuchawki tej klasy, czyli?

Czyli słuchawki studyjne klasy mid-fi. Pewnie, jak ktoś potrzebuje słuchawek z mikrofonem do gier online czy gadania na Skypie to czemu nie. Albo jak ktoś pracuje jako komentator sportowy na stadionie. Ale jak ktoś się chce zajmować tworzeniem filmów na YT czy wręcz  nagrywaniem muzyki raczej nie będzie zainteresowany. A z koleji osobom które nie potrzebują mikrofonu na co niby MMX300?

obawiam się że ten atak na moja wypowiedz był skutkiem wrzucenia wszystkich do worka pod tytułem gracz potrzebujący headsetu. Dobra kończę tą przepychankę bo to nie ma sensu.

• 0

#29 FeX

FeX

• 4275 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:51

Ale jak ktoś się chce zajmować tworzeniem filmów na YT czy wręcz  nagrywaniem muzyki raczej nie będzie zainteresowany. 

Dobrze to ująłeś "jak ktoś chce", a jak nie chce? :D

To Ty nadajesz sens danym słuchawkom/headsetowi, więc jeśli dla Ciebie MMX go nie ma, to nie staraj się narzucić tego innym. Szczególnie w momencie, kiedy cenowo to MMX zwyczajnie wychodzi atrakcyjniej od DT770 nawet jeśli mikrofon Ci zbędny, używać go nie musisz, a może się jeszcze przyda ;)

• 0

#30 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7319 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 19 grudzień 2017 - 12:53

Zostawcie już kombajna, tak naprawdę chodzi o to że to nie on wyniuchał okazję :D

• 2

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#31 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:10

Zamówienie złożone. Jest możliwość domówienia do samego początku stycznia o ile jeszcze będą dostępne.

• 0

#32 tijiv

tijiv
  • bQ

• 222 postów
  • Miejscowość:Kalisz

Napisano 25 grudzień 2017 - 23:11

to jeszcze pytanie z innej beczki do pozostalych co tez zamawiaja, czym to pozniej bedziecie napedzac? wstyd sie przyznac ale poki co siedze na integrze, takze czas szukac DAC'a...

• 0

#33 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 14:38

Jeśli ktoś jest jeszcze chętny, to najdalej do niedzieli proszę o kontakt PW w pełni zdecydowane osoby.

• 0

#34 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 23:08

Paka jutro rusza z UK do PL.

7go577.jpg

sSlA4R.jpg

• 0

#35 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1839 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 22:44

Dotarły słuchawki, bardzo wygodne. Jakość mikro miazga...

• 1

#36 Michaelz

Michaelz
  • Krasomówca

• 874 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 12:54

pokaż foty

• 0

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  Pro

Słuchawki: DT990 250 / DT990 Limited Black / DT770  / HD569 Grajek: T1 mk2 / Jds Labs C5 / Fiio x5 1st gen

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Beyerdynamic, MMX 300, mikrofon, słuchawki, headset, najlepsze, wygodne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych