Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Prosty porgram do óbróbki video

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Remek55

Remek55
  • Dyskutant

• 171 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 11:08

Witam potrzebuję prostego programu najlepiej darmowego do obróbki video na you tubę najlepiej żeby miał opcję wycinania i łączenia wideo pozdrawiam.

• 0

#2 Moderator

Moderator
  • Bywalec

• 136 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 19:29

Premiero pro i Affter effect xD a tak na serio to ten na youtubie nie jest zly a jak coś offline to nuke

• 1

#3 Remek55

Remek55
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 171 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 18:14

Premiero pro i Affter effect xD a tak na serio to ten na youtubie nie jest zly a jak coś offline to nuke

mam taki problem mam film na youtube tzw. kompilację i jak do tego dodać napisy wygaszające np. leci piosenka i wyskakuję nazwa na dole itd. jakoś nie mogę tego znaleść

• 0

#4 grzegorz75

grzegorz75
  • Amator

• 34 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:45

Jeżeli ma być darmowy i legalny to:

VSDC Free Video Editor - Na początku trochę dziwnie się w nim działa i wymaga przyzwyczajenia ale potem jest ok. Przy eksporcie projektu wyskakuje propozycja zakupu wersji PRO ale wystarczy nacisnąć continue. Pełna wersja z licencją bodaj na rok kosztuje poniżej 100 zł. Wersja free jest bardzo funkcjonalna.

Shotcut - Też darmowy w pewnych aspektach pracuje się wygodniej i szybciej niż w VSDC ale przy czymś więcej niż cięcie, łączenie itd. łatwiej i wygodniej jest w VSDC.

Davinci Resolve - Też wersja darmowa i płatna. W obu wersjach bardzo funkcjonalna ale to spory kombajn i mnie przytłoczył. Jeżeli masz dobrego kompa, więcej niż jeden dysk i sporo miejsca to już podchodzi pod profesjonalny soft z sporymi możliwościami sterowania kolorem. Polecam dla bardziej obeznanych w edycji filmów ale też do sprawdzenia jeżeli kogoś ciągnie do zabawy z edycją filmów. Zajmuje sporo miejsca.

Do wszystkich tych edytorów jest sporo filmików poradnikowych.

• 1

CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz CL9 BOX,

CPU - AMD Ryzen 5 2600, SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2, Mobo - MSI B450 Tomahawk, Mem - Patriot VIPER LED DDR4 2x8GB, 3600MHz, CL16, (PVLW416G360C6K) @3200MHz CL14, GPU - MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC 4GB, LG W2220P, SSD - Plextor PX- 128M5S, HDD - Toshiba P300 2TB, WDC WD6400AAKS, DVD - Lite-On iHAS122-18, zasilacz - XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio - Asus Xonar DX, Superlux HD668B

#5 Remek55

Remek55
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 171 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 17:58

Jeżeli ma być darmowy i legalny to:

VSDC Free Video Editor - Na początku trochę dziwnie się w nim działa i wymaga przyzwyczajenia ale potem jest ok. Przy eksporcie projektu wyskakuje propozycja zakupu wersji PRO ale wystarczy nacisnąć continue. Pełna wersja z licencją bodaj na rok kosztuje poniżej 100 zł. Wersja free jest bardzo funkcjonalna.

Shotcut - Też darmowy w pewnych aspektach pracuje się wygodniej i szybciej niż w VSDC ale przy czymś więcej niż cięcie, łączenie itd. łatwiej i wygodniej jest w VSDC.

Davinci Resolve - Też wersja darmowa i płatna. W obu wersjach bardzo funkcjonalna ale to spory kombajn i mnie przytłoczył. Jeżeli masz dobrego kompa, więcej niż jeden dysk i sporo miejsca to już podchodzi pod profesjonalny soft z sporymi możliwościami sterowania kolorem. Polecam dla bardziej obeznanych w edycji filmów ale też do sprawdzenia jeżeli kogoś ciągnie do zabawy z edycją filmów. Zajmuje sporo miejsca.

Do wszystkich tych edytorów jest sporo filmików poradnikowych.

i tak mi głównie chodzi o to by dodać napisy na stałe do filmu jak w moviemaker nie można tego zrobić na youtube? umie robić na tam tylko napisy jakby z tłumaczenia, a ja bym chciał  kolorowe i na stałe do filmu tez żeby nikt kto ogląda nie musiał włączać włącz napisy itd. ok już wiem jak dodawać napisy w VSDC tylko nie wiem jak zmieniać ich kolor ktoś coś doradzi i jak zapisać projekt w pliku mp.4?

Użytkownik Remek55 edytował ten post 31 styczeń 2018 - 19:54

• 0

#6 grzegorz75

grzegorz75
  • Amator

• 34 postów

Napisano 01 luty 2018 - 12:06

Napisów na YT nie dodawałem i nie znam ich edytora i jeżeli się nie mylę to nie będzie rozwijany a może i zostanie usunięty.

Moviemaker-a też nie dotykałem. Jak dodajesz napisy w VSDC, jako subtitles czy jako tekst ?

https://www.youtube....=vsdc subtitles

Użytkownik grzegorz75 edytował ten post 01 luty 2018 - 12:06

• 1

CPU - i5 3570K, SilentiumPC Fortis HE1225, Mobo - MSI Z77A-GD55, Mem - Kingston HyperX DDR3 2x4096MB 1600MHz CL9 BOX,

CPU - AMD Ryzen 5 2600, SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2, Mobo - MSI B450 Tomahawk, Mem - Patriot VIPER LED DDR4 2x8GB, 3600MHz, CL16, (PVLW416G360C6K) @3200MHz CL14, GPU - MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC 4GB, LG W2220P, SSD - Plextor PX- 128M5S, HDD - Toshiba P300 2TB, WDC WD6400AAKS, DVD - Lite-On iHAS122-18, zasilacz - XFX Black Edition XTR 550W, Obudowa - Silentium PC Gladius 400 Pure Black. Audio - Asus Xonar DX, Superlux HD668B

#7 Remek55

Remek55
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 171 postów

Napisano 02 luty 2018 - 09:48

Napisów na YT nie dodawałem i nie znam ich edytora i jeżeli się nie mylę to nie będzie rozwijany a może i zostanie usunięty.

Moviemaker-a też nie dotykałem. Jak dodajesz napisy w VSDC, jako subtitles czy jako tekst ?

https://www.youtube....=vsdc subtitles

dobra dodałem napisy jako tekst tylko znowu mi dźwięk się rozjechał za późno z ruchami warg itd.

i zauważyłem że jak od razu wrzucę film i zrobię konwertuj to i tak dźwięk jest za szybko z filmem

Użytkownik Remek55 edytował ten post 02 luty 2018 - 09:49

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych