Skocz do zawartości

Prosty porgram do óbróbki video


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Premiero pro i Affter effect xD a tak na serio to ten na youtubie nie jest zly a jak coś offline to nuke

mam taki problem mam film na youtube tzw. kompilację i jak do tego dodać napisy wygaszające np. leci piosenka i wyskakuję nazwa na dole itd. jakoś nie mogę tego znaleść

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ma być darmowy i legalny to:

 

VSDC Free Video Editor - Na początku trochę dziwnie się w nim działa i wymaga przyzwyczajenia ale potem jest ok. Przy eksporcie projektu wyskakuje propozycja zakupu wersji PRO ale wystarczy nacisnąć continue. Pełna wersja z licencją bodaj na rok kosztuje poniżej 100 zł. Wersja free jest bardzo funkcjonalna.

 

Shotcut - Też darmowy w pewnych aspektach pracuje się wygodniej i szybciej niż w VSDC ale przy czymś więcej niż cięcie, łączenie itd. łatwiej i wygodniej jest w VSDC.

 

Davinci Resolve - Też wersja darmowa i płatna. W obu wersjach bardzo funkcjonalna ale to spory kombajn i mnie przytłoczył. Jeżeli masz dobrego kompa, więcej niż jeden dysk i sporo miejsca to już podchodzi pod profesjonalny soft z sporymi możliwościami sterowania kolorem. Polecam dla bardziej obeznanych w edycji filmów ale też do sprawdzenia jeżeli kogoś ciągnie do zabawy z edycją filmów. Zajmuje sporo miejsca.

 

Do wszystkich tych edytorów jest sporo filmików poradnikowych.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ma być darmowy i legalny to:

 

VSDC Free Video Editor - Na początku trochę dziwnie się w nim działa i wymaga przyzwyczajenia ale potem jest ok. Przy eksporcie projektu wyskakuje propozycja zakupu wersji PRO ale wystarczy nacisnąć continue. Pełna wersja z licencją bodaj na rok kosztuje poniżej 100 zł. Wersja free jest bardzo funkcjonalna.

 

Shotcut - Też darmowy w pewnych aspektach pracuje się wygodniej i szybciej niż w VSDC ale przy czymś więcej niż cięcie, łączenie itd. łatwiej i wygodniej jest w VSDC.

 

Davinci Resolve - Też wersja darmowa i płatna. W obu wersjach bardzo funkcjonalna ale to spory kombajn i mnie przytłoczył. Jeżeli masz dobrego kompa, więcej niż jeden dysk i sporo miejsca to już podchodzi pod profesjonalny soft z sporymi możliwościami sterowania kolorem. Polecam dla bardziej obeznanych w edycji filmów ale też do sprawdzenia jeżeli kogoś ciągnie do zabawy z edycją filmów. Zajmuje sporo miejsca.

 

Do wszystkich tych edytorów jest sporo filmików poradnikowych.

i tak mi głównie chodzi o to by dodać napisy na stałe do filmu jak w moviemaker nie można tego zrobić na youtube? umie robić na tam tylko napisy jakby z tłumaczenia, a ja bym chciał  kolorowe i na stałe do filmu tez żeby nikt kto ogląda nie musiał włączać włącz napisy itd. ok już wiem jak dodawać napisy w VSDC tylko nie wiem jak zmieniać ich kolor ktoś coś doradzi i jak zapisać projekt w pliku mp.4?

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Napisów na YT nie dodawałem i nie znam ich edytora i jeżeli się nie mylę to nie będzie rozwijany a może i zostanie usunięty.

Moviemaker-a też nie dotykałem. Jak dodajesz napisy w VSDC, jako subtitles czy jako tekst ?

 

https://www.youtube.com/results?search_query=vsdc+subtitles

Edytowane przez grzegorz75
Link to post
Share on other sites

Napisów na YT nie dodawałem i nie znam ich edytora i jeżeli się nie mylę to nie będzie rozwijany a może i zostanie usunięty.

Moviemaker-a też nie dotykałem. Jak dodajesz napisy w VSDC, jako subtitles czy jako tekst ?

 

https://www.youtube.com/results?search_query=vsdc+subtitles

dobra dodałem napisy jako tekst tylko znowu mi dźwięk się rozjechał za późno z ruchami warg itd.

i zauważyłem że jak od razu wrzucę film i zrobię konwertuj to i tak dźwięk jest za szybko z filmem

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...