Skocz do zawartości

Problem z GTX770, czarny ekran w CS GO


Recommended Posts

Witam.Jako że jest to mój pierwszy post chciałem sie przywitać a wiec siema:)

A teraz do rzeczy.Kupilem GTX-a 770 lecz mam z nim pewne problemy.W cs-ie GO po chwili grania co jakis czas wywala czarny ekran na pare sekund i muli komputer.W Furmarku nic sie takiego nie dzieje,lecz zauważyłem inną anomalie.Karta nie zagrzeje sie powyżej 61*C.Temperatura rośnie dopóki wentylatory nie wejda na 80%. Poniżej Screen:

YZhD8V6.jpg

 

Sterowniki: 388.31

System: Windows 8.1 64Bit

Karta: GTX770 Gigabyte Windforce

Procesor: i5 4460

Płyta:Gigabyte H81m-D2v

Ram: 12GB DDR3 1600mHz

 

Link to post
Share on other sites

Stery 384.94 nie pomogly.odinstalowanie Msi Afterburnera jak i Gigabyte OC Guru II też. W kwestii czarnego ekranu sie polepszyło lecz ilość FPS nie i teraz mimo ze w CS mam ok 70fps caly czas to widac ze obraz nie jest płynny tylko szarpie.

 

Global przy najnizszych ustawieniach przy grze z botami 120-180fps.A może kto kres wyudajności poprostu GTX-a770 przy 2560x1080?

Edytowane przez Gwizdek
Link to post
Share on other sites

Kurde w biosie bym nie chcial grzebac bo ie wiem z czym to sie je.Powiedzcie mi jescze o tym taktowaniu pamieci. To co widzę w furmarku to mam pomnozyc x2? Zawsze mi tlumaczyli że przy ddr5 mnozy się x4 a w furmarku i afterburnerze mi pokazuje 3505

 

Zasilacz to silentumpc vero l1 600w.Gasnacg ekran już ustal po wgraniu świeżego systemu i wgraniu innych sterownikow

Edytowane przez Gwizdek
Link to post
Share on other sites

Jutro posprawdzam taktowania, ropy itd i się wyjaśni.

Wszytko ok.Odinstalowalem steronik 3D vision,komus to pomoglo, mi niestety nie.Cs na ultra to jakies 40-50FPS obciazenie procesora 60% i karty 45%,czy wlacze ogranieczenie klatek czy wylacze to sytuacja sie nie zmienia

Link to post
Share on other sites

w dircie to samo.Karta obciazona na 60% a fps to ok 50 temperatura tez kolo 57*C.Bios wgralem najnowszy zero różnicy.

Nie za mało danych w CPU-Z?

EgOKG73.jpg

 

Jeszcze jedno mnie zastanawia.W furmarku jak na koncu jest limits to przy power jest "1"

XI5ceGi.jpg

Edytowane przez Gwizdek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...