Skocz do zawartości

karta graficzna do 800 zł do PUBG


Recommended Posts

1.

Cześć , chciałem pograć ze znajomymi w playbattlegrounds lecz mam strasznie "lagi" , gra dosłownie zacina się w szczególności gdy widzę innych przeciwników. Nie da się grać. 

Nie wiem jaką kartę wybrać ,żeby wszystko było kompatybilne.

Na kartę chcę wydać od 600-800 zł, mało siedzę przy kompie dlatego nie chcę nie wiadomo ile wydawać.

 

Specyfikacja mojego obecnego kompa to: 

 

CPU:Procesor AMD PHENOM II X4 955 QuadCore 3.8GHz Black Edition 
Chłodzenie: Zalman CNPS10X PERFORMA
RAM: 2x Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9
MOBO: Płyta główna MSI 870-C45
GPU: Asus Radeon HD 6850 1GB (EAH6850)
HDD:Seagate Barracuda 500GB SATA3 
SSD: Dysk SSD Transcend 370 128GB SATA3
PSU: Antec VP-PC 500w
 
2.
Kolega ma na sprzedaż 
Karta graficzna MSI GeForce GTX 960 GAMING 2GB GDDR5

za 500 zł warto kupić? czy będzie kompatybilna?

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites

dość dobrze znam problemy z pubg, w pierwszej kolejności zobacz jak gra działa u ciebie na serwerze testowym, jeśli jest duża różnica na plus to wstrzymaj się chwilę z zakupem sprzętu do czasu oficjalnego wejścia nowego patcha (max 2 tygodnie), dodatkowo pomyśl o zmniejszeniu rozdzielczości w grze, w moim wypadku różnica między fhd a 1600x900 to około 12 fps, znajomy gra na gtx460 768mb i w rozdziałce 1280x720 gra chodzi całkiem znośnie (około 35fps, oczywiście niskie detale)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc, odpowiedzi. Ogólnie zrobię tak ,że pożyczę od kolegi tą kartę i zobaczę jak pójdzie gra. Wtedy podejmę decyzję czy chcę czegoś więcej czy wystarczy mi ta jego karta. Ale rzeczywiście 500 zł to za dużo jak za tą kartę. 

 

dość dobrze znam problemy z pubg, w pierwszej kolejności zobacz jak gra działa u ciebie na serwerze testowym, jeśli jest duża różnica na plus to wstrzymaj się chwilę z zakupem sprzętu do czasu oficjalnego wejścia nowego patcha (max 2 tygodnie), dodatkowo pomyśl o zmniejszeniu rozdzielczości w grze, w moim wypadku różnica między fhd a 1600x900 to około 12 fps, znajomy gra na gtx460 768mb i w rozdziałce 1280x720 gra chodzi całkiem znośnie (około 35fps, oczywiście niskie detale)

Sprawdzę , bo szczerze mówiąc nie robiłem tego :) Ustawiłem wszystkie na najniższe ale z rozdzielczością i serwerem testowym nie kombinowałem .

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Za 800zl masz gtx 970 na allegro, uzywana bo nowych juz nie ma ale wydajnoscia zjada 1050 ti o jakies 25%

jakie 25%? gtx 970 jest o 40-50% szybsza od 1050 ti

te 25% to moze wynosi stosunek GTX 780 do 1050 Ti, ale nie 970.

Edytowane przez quaraz123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...