Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałem się zapytać o opinie co lepiej kupić, mam zamiar niedługo zaopatrzyć się w nowy smartfon i jestem rozdarty między S8+ a oneplus 5t. Za s8+ zapłacę 2700zł, a oneplusa 2200 i nie wiem czy warto dopłacać. Kusi mnie strasznie wodoszczelność, ten piękny design, lepszy ekran i wgl ale też boje się o różowy ekran, politykę samsunga i inne problemy. Oneplus wydaje się świetny ale wszędzie gdzie czytam to ludzie mówią, że jeśli ktoś ma trochę więcej gotówki to niech śmiało bierze galaxy ale walka jest bardzo wyrównana. Dlatego się pytam co radzicie zrobić? 

Link to post
Share on other sites

oczywiście że lepiej S8+ ;)
One Plus słynie tylko z dobrej optymalizacji i konkurowaniu na cyferki jeśli chodzi o wydajność.
Aparat jeśli chodzi o liczby wydaje się spoko ale nie licz na poziom nawet z Galaxy S7. 

Za One Plus tylko przemawia niższa cena ;) 

Link to post
Share on other sites

oczywiście że lepiej S8+ ;)

One Plus słynie tylko z dobrej optymalizacji i konkurowaniu na cyferki jeśli chodzi o wydajność.

Aparat jeśli chodzi o liczby wydaje się spoko ale nie licz na poziom nawet z Galaxy S7. 

 

Za One Plus tylko przemawia niższa cena ;)

No jedyny problem jaki teraz mam to to, że za ta cenę mam S8+ ale z fakturą vat marżą czyli gwarancja może być naciągana :/

Nawet znalazłem na allegro za 2500zł ale trochę się cykam jak widzę, że nowy, a potem napisane, że był sprawdzany i wgl.

 

http://allegro.pl/samsung-s8-64gb-g955f-czarny-szary-srebrny-24h-gw-i7060613920.html

Chociaż widać wiele komentarzy, że telefony z odzysku, połamane gniazda ładowania itp

Link to post
Share on other sites

Faktura Vat Marża to gwarancja u sprzedawcy, gdzie chińczyk na zapleczu próbuje z 3 zrobić jednego. zazwyczaj. Autoryzowany serwis nawet tego kijem nie ruszy.

Firma w Czechach czyli patent w Polsce z lipną gwarancją da się w Łodzi znaleźć za 2000.

Link to post
Share on other sites

Faktura Vat Marża to gwarancja u sprzedawcy, gdzie chińczyk na zapleczu próbuje z 3 zrobić jednego. zazwyczaj. Autoryzowany serwis nawet tego kijem nie ruszy.

Firma w Czechach czyli patent w Polsce z lipną gwarancją da się w Łodzi znaleźć za 2000.

Czyli co proponujesz? Bo szukam głównie na allegro jakieś aukcji odpowiedniej, na sklepach internetowych chodzi po 2800 dlatego myślałem żeby kupić z allegro ale chyba wszędzie jest kupiony od klienta albo z fakturą vat marża.

Link to post
Share on other sites

po sprawdzaj lombardy sąsiad obok mojego sklepu miał z Play S8+ nowy nie otwierany i sprzedał go za 2100 zł z Fakturą z Play. Klient przed zakupem podjechał z danymi telefonu do salonu Play i bez lipy.

Nie mam u siebie lombardów, wolałem po prostu zamówić przez neta, poza tym nie chciałem kupować telefonu po jakimś operatorze bo słyszałem, że czasem są one wtedy brandowane, poza tym nie chce mieć potem jakichś problemów przez to.

Link to post
Share on other sites

To będzie ciężko. W dobrej cenie wyłapać na na czarny piątek jak był sprawdzałeś, może były promocje i wtedy trzeba było brać.

Wtedy najtaniej było po 2700 na mniej znanych sklepach internetowych, na tych znanych był chyba po 3200

Dlatego też szukam na allegro, nie chce kupować na olxie od kogoś żeby potem mieć problem jak się okaże np wyświetlacz różowy albo coś. Chciałem kupić na allegro i mieć gwarancję jakby co, a także np oddać telefon jeśli się okaże mieć jakieś wady po prostu. Nie mogłem kupić na black friday nigdzie bo nie miałem pieniędzy, dopiero od wypłaty co niedługo dostanę mogę myśleć o zakupie dlatego pytam już teraz co i jak :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...