Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Żaden z monitorów nie działa

Monitor kolejność czarny ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 HarryUp

HarryUp
  • Amator

• 25 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 18:04

Witam.
Przy próbie zmiany kolejności monitorów, ponieważ starszy benQ zablokował się na pozycji 1, pojawił się następujący problem. Kiedy odłączyłem starszy monitor, natychmiast nowy przestał działać. Myślałem, że było to spowodowane właśnie kolejnością monitorów, więc podpiąłem nowszy do płyty głównej i użyłem tego poradnika https://www.elektrod...pic2317923.html . Gdy jednak znowu podłączyłem moje monitory do karty graficznej, żaden z nich nie odpowiada i wyświetla się komunikat o braku sygnału.
Bardzo proszę o pomoc.

• 0

#2 MESSER

MESSER
  • Nałogowiec

• 1979 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 20:51

Jaki ma konkretnie sprzęt i jak podłączony.

Z pomysłów na szybko to podłączenie monitora który ma być podstawowy i reset ustawień w sterowniku do karty graficznej.

Później dodawanie kolejno monitorów.

Nie wykluczone że potrzebna będzie reinstalacja sterowników do karty graficznej.

• 0

#3 lonialomax

lonialomax
  • Maniak

• 3894 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 23:26

Uruchom jeszcze raz system na karcie zintegrowanej i odinstaluj sterownik karty zewnętrznej za pomocą DDU lub Driver Sweeper. Po ponownym uruchomieniu wyczyść jeszcze system CCleanerem następnie wyłącz system i podłącz ten monitor, który ma być pierwszy. Po zainstalowaniu monitora przez system instalujesz sterowniki do karty graficznej.  

• 0

Mobo:  Z370 Aorus Gaming 7 - CPU: i5 9600k@4.8GHz - RAM:16GB  G Skill SniperX F4-3600 C19-8GSXKB - Grafika: GTX 1070 Extreme - Zasilacz: Corsair RM550x - Obudowa Zalman Z3 Plus

#4 HarryUp

HarryUp
  • Autor tematu
  • Amator

• 25 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 11:01

Wyciągnięcie i włożenie karty graficznej pomogło. Teraz tylko starszy monitor nie działa. Wyświetla się "Nie wykryto sygnału"

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Monitor, kolejność, czarny ekran

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych