Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Asus, port HDMI przestał nagle działać.

hdmi asus laptop naprawa serwis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 siemaeniu500

siemaeniu500
  • Bywalec

• 78 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 17:16

Hejka,

Dzisiaj nagle przestał mi działać port HDMI (out) w laptopie Asus R558U. Wykluczam tu problem ze sterownikami samego systemu, poniewaz ten problem jest  na Ubuntu oraz Windowsie, Próbowałem różnych przewodoów oraz na różnych Monitorach. Czasami Monitor/TV wykrywa na chwile ze cos zostao podłączone ale potem i tak pokazuje się sygnał o braku sygnału, więc przeczuwam ze sam port jest uszkodzony. Jeśli macie na to jakieś rozwiązanie to proszę o wypowiedź. Oczywiście laptop jest na gwarancji, jednak potrzebuje z niego korzystać, w ostateczności wyślę do serwisu, ale mam nadzieje, że się bez tego obejdzie.

PS. Jesli to nie jest odpowiednie subforum to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

• 0

#2 happysc

happysc
  • Zapaleniec

• 1316 postów
  • 3DMark 06:15224

Napisano 30 listopad 2017 - 17:19

Mam dla Ciebie złą wiadomość, ale najczęściej uszkodzenie portów usb czy hdmi jest uznawane jako uszkodzenie mechaniczne i nie podlega naprawie gwarancyjnej
  • 0
Było: Acer 5920G, Lenovo y550, Lenovo y580, Clevo W350STQ, Atari 2600, Snes, PSone, Xbox, X360 Premium, X360 slim, Xbox One
Jest: Asus GL502VM(GTX1060) + Xbox One S + Snes mini + iPhone 7 32GB

#3 siemaeniu500

siemaeniu500
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 78 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 19:54

A ile w Asusie trwa naprawa gwarancyjna, mial ktoś do czynienia ?

Użytkownik siemaeniu500 edytował ten post 30 listopad 2017 - 19:54

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hdmi, asus, laptop, naprawa, serwis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych