Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe bluetooth, total wireless, max 1300 zł


Recommended Posts

Myślę, że słuchawki zakupiłbym tu w Polsce, a kable z 2 lub 3 na zapas tam. Tylko który wybrać?:

 

https://www.aliexpress.com/premium/kz-zst-bluetooth.html?SearchText=kz+zst+bluetooth&ltype=wholesale&d=y&tc=ppc&blanktest=0&initiative_id=SB_20171205064142&origin=y&catId=0&isViewCP=y

 

Chociaż na gearbest ten kabel jest chyba tańszy? Tylko nie wiem czy tam można tylko przez paypal płacić i skąd to idzie?

 

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_712247.html?vip=3380637&gclid=EAIaIQobChMI15fFkY3z1wIVC18ZCh1U9gY4EAAYASAAEgK7Q_D_BwE

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

https://m.aliexpress.com/s/item/32819341857.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32819341857&productSubject=KZ-ZST-Armature-Dual-Driver-Earphone-Dynamic-Mic-Replaceme-Cable-In-Ear-Audio-Monitors-Noise-Isolating&spm=2114.search0204.3.38.pq4Yuf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10152_10065_10151_10344_10068_10345_10342_10325_10343_10546_10340_10341_10548_10541_10084_10083_10304_10307_5060020_10539_5130020_10312_10059_10313_10314_10534_5000020_100031_10604_10603_10103_10605_10594_10596_10142_10107_5080020,searchweb201603_14,ppcSwitch_3_ppcChannel&algo_expid=61357c4d-5a79-4233-a21c-745d1f2bf4a9-4&algo_pvid=61357c4d-5a79-4233-a21c-745d1f2bf4a9&rmStoreLevelAB=3#autostay

 

To moze po prostu zamowie ten zestaw. Widze ze ma bt 4.2 a nie 4.1 (nawet nie wiem czym one sie różnią...), poprosze koleżankę. Tylko niedo konca wiem, na jakiej to zasadzie działa - tak jak Allegro? Ze są zaufani i mniej zaufani sprzedawcy? Moze znacie sprzedawce stamtad, który ma taki zestaw u siebie i mozecie go polecić?

 

Chcialem sluchawki z polskiej dystrybucji zeby w razie czego jakby jednak padla sluchawka miec jakaś gwarancję... ale nawet nie wiem ile daje producent.

Link to post
Share on other sites

Dobra, dzięki za wszelkie info. Muszę to sam ogarnąć, bo jestem chyba troszkę za wygodny. Po prostu postuje jak mam chwile czasu z fona a z niego trudniej mi przeklikać ileśtam stron i wszystko obczytać. 

 

Póki co zastanawia mnie - czy gdzieś w tym zestawie są jakieś dodatkowe gumki i jak długi faktycznie jest ten kabel? Bo tam jest napisane 85 cm. Robią w ogóle aż tak długie te kable? Dziwne, po co komu taki długi kabel na BT?

 

Tam się części zestawu wypiera tylko poprzez wyświetlenie danego obrazka? BO widzę, że ceny się wtedy zmieniają...

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

CHciałem zamówić te słuchawki stąd czy stąd....

 

Ale nie rozumiem jak kabel bluetooth może mieć 85 cm długości? Ktoś wie jak to wygląda/działa? Bo to przecież strasznie dużo, a na recenzjach na yt nie mogę znaleźć wersji z tak długim kablem... Nie wiem czy to jakiś błąd w danych, ale każda strona to powtarza...

 

 

 

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo orientuję się, gdzie znaleźć tam opninie o sprzedawcy, ale przypuszczam, że mam się sugerować tymi gwiazdkami odnośnie produktu/transakcji co są u góry?

Tamten droższy sklep ma więcej, ale w sumie to kupię tu bo różnica w cenie niby niewielka, ale chyba opinii jest wystarczająco żeby móc zaufać. Słuchawki + 2 dodatkowe kable bluetooth na zapas. Jak ktoś tu mówił - faktycznie mógłbym zamówić karton kabli w cenie takich bezprzewodówek xDDD

 

Lepiej wybrać dostarczanie AliExpress (tam jest płatne) czy sprzedającego? Jakie są Wasze doświadczenia?

Link to post
Share on other sites

Sprzedawca jak najbardziej ok. Ja bym dopłacił te parę groszy żeby mieć śledzenie przesyłki i odrobinę szybszy transport. Doświadczenia mam takie że darmowa przesyłka trwa z reguły bliżej górnej granicy podanej w widełkach czasu dostawy a ta płatna idzie szybciej. Rekord to jak kupowałem jakieś słuchawki z wysyłką ePacket i doszły w bodaj 8 dni choć teoretycznie miały podróżować 14-21 dni.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Haha. To powiem Wam historia...

Zamowilem te sluchawki. Przynechalem do domu i dostalem je... od rodzicow. Czyli teraz mam 2 koplety xD jeden idzie do mnie z Chin...

Ale powiem, że jestem lekko zawiedziony... ich brzmieniem. Na plus na pewno zaliczę komfort użytkowania (wersja z kablem z zagieciem przy uchu jest świetna), wyciszenie od otoczenia (fenomenalne) i głośność. Ale dźwięk...

Nie żeby był jakiś bardzo zły. Być może to kwstia ustawien, juz troche kombiniwalem, ale moze jeszcze coś się uda poprawić... Basy są bardzo mocne. Ale całość troche dudni... jednocześnie przy zniwelowaniu basów, góry nieco syczą i nie są zbyt czyste. Przestrzeń pośrednia jest w miare ok, ale całość dźwięku jest jakby leciutko przytłumiona? Nie wiem, pewnie tez kwestia przywyczajenia. Wydawalo mi sie po prostu, ze bedzie nieco lepiej. Mam wrazenie, ze Brainwavz M1 które miałem, czy Philipsy SHB5900, które używam obecniej, grają wyraźnie czyściej.

Tak wiec nie wiem, byc moze jedną parę będę chciał sprzedać...

 

Edit: Ehhh. Kombinowałem z różnymi ustawieniami i szczerze - nie uważam się za jakiegoś audiofila. Jakiś słuch tam mam co prawda, może trochę uszkodzony, bo mam tak wrażliwe ucho na te wysokie tony. Nie wiem - ale myślałem, że te słuchawki będą naprawdę lepsze dźwiękowo...

 

Nie wiem, może są jakoś niespójne z Samsungowym korektorem, zrobiłem już chyba na nim wszystko co się dało. I prawdopodobnie może nawet nie miałbym większych zastrzeżeń do brzmienia, gdybym nie miał porównania ze swoimi obecnymi słuchawkami. Ale mam i dla mnie Philipsy SHB 5900 (a Philips nie jest chyba marką zajmującą się stricte sprzętem muzycznym) grają tutaj wyraźnie lepiej. Nawet przy pogłośnieniu ich są wyraźnie czystsze, mają mniej syczące góry, a dźwięk jest jakby bardziej bezpośredni, a nie za jakąś zasłoną (w tych jest nieco przytłumiony). Pewnie sie przyzwyczaję, ale póki co nie uważam tego za najlepszy zakup swojego życia. Chyba wolałbym wydać z 1000 zł ale być bardziej zadowolonym.

 

W obliczu takiej sytuacji pewnie będę chciał jeden komplet sprzedać... Może ktoś chętny? Może bardziej doceni ich brzmienie ;P

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Na jakie? Przełożyłem na duże i tak już. Chyba, że jakiś inny rodzaj, bo kiedyś słyszałem, że jakieś gąbkowe czy inne są dobre.

 

Póki co ustawiłem sobie tak korektor, że dźwięk zaczął mi w końcu odpowiadać w miarę. Przyzwyczaję się pewnie w końcu ;) Chociaż mam wrażenie, że lekko wokal w nich ucieka, no ale... jakoś będę musiał z tym żyć ;d

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Hej.

Chciałem tylko dodać, że byłem obejrzeć te B&O Beoplay E8 i.... Słuchawki w ogóle nie chciały połączyć się z moim fonem. (Note 4 to raczej nie jakaś rzadkość rynkowa chyba?)

 

Potem zostały zaktualizowane w sklepie i pojawiłem się je przetestować w sklepie. Zadziałały aż jeden jedyny raz (wow) i szczerze, nie zachwyciły mnie jakoś bardzo... W sensie, grają ok (chociaż wydawały mi się dość ciche stosunkowo), ale nie powiedziałbym, że się wybijają na tle tych moich Philipsów/Brainwavz które miałem do tej pory... Nie wiem, może ja za dużo oczekuję? Ale nie uważam się też za jakiegoś audiofila, tym bardziej z lekko uszkodzonym słuchem xD 

 

W każdym razie przy takich słuchawkach to w cenie powinien być co najmniej zapas szampana na rok i prywatny masażysta, a słuchawki miały problemy z połączeniem z popularnym modelem telefonu. Mój BT je widział, ale najczęściej nie jako akcesorium słuchawkowe tylko np. sprzęt innego rodzaju i nie chciał grać przez nie muzyki...

 

Dobrze, że mogłem je sobie przetestować, bo inaczej byłoby słabo xD To tak piszę, jakby ktoś chciał je kupić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przyszły mi kable BT. Teraz niestety tym bardziej nie polecam tych sluchawek. Jakość połączenia jest naprawdę średnia - nawet z kieszeni kurtki telefon potrafi przerywać, a moduł nie moze byc pod szalikiem. W moich poprzednich telefon mogl byc (odpowiednio ulozony) w spodniach, a modul w sluchawkach schowany pod szalikiem. Druga wada - to jakaś kpina, jesli chodzi o ladowanie. Przed rozładowaniem telefon daje aż 2 komunikaty - jeden 40s przed wylączeniem a drugi 20s. SIC!

 

Poza tym zorientowałem się, że mimo iż słuchawki są głośne (a nigdy nie uzywalem tych głośności bo mniejsze wystarczyły), to są one nieprzyjemne ze względu na to, że z pewnymi dźwiękami sobie one po prostu nie radzą - słuchać sprzężenia jakbym rozmawiał przez Skype z kimś i tracił połączenie.

 

Jednak trudno mi do nich przywyknąć. Tym bardziej, ze prawa notorycznie wyłazi mi z ucha - pewnie kwestia tego ze jestem krzywy.

 

Może komus podpasują, ja nie polecam.

Link to post
Share on other sites

No ale ciężko coś znakeźć ogólnie.

 

Na razie to liczę na to, że tata złota rączka uratuhe philipsy :/ moim zdaniem to nieodkryty diament wsrod sluchawek bezprzewodowych w tej cenie bo nawet jak testowalem te beoplay e8 to niczym mnie specjalnie nie zachwyciły w porównaniu do nich... gdyby tylko nie ta oslonka kabla...

Link to post
Share on other sites

No ale ciężko coś znakeźć ogólnie.

 

Na razie to liczę na to, że tata złota rączka uratuhe philipsy :/ moim zdaniem to nieodkryty diament wsrod sluchawek bezprzewodowych w tej cenie bo nawet jak testowalem te beoplay e8 to niczym mnie specjalnie nie zachwyciły w porównaniu do nich... gdyby tylko nie ta oslonka kabla...

Wyślij foty może się da oplot na to zrobić
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...