Skocz do zawartości

Który TV do 5000zł wybrać


Recommended Posts

Jeśli masz 5000,- i ani złotówki więcej to tak.

Jeśli jednak znajdziesz 450,- zł więcej to zdecydowanie Sony 55XE9005, bo Samsung brzydko się bawi oprogramowaniem, żeby sztucznie zawyżać parametry.

Np. w KS7000, HDR - na planszy testowej, przez czas trwania pomiaru jest bardzo jasno, ale już po kilkunastu sekundach podświetlenie nie daje rady i jasność drastycznie spada. W Sony tego nie ma.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, nie dużo bym musiał dołożyć, 2 tysiące tylko XD Zależy mi też na jak najniższym input lagu, z tego co wiem, to ten Sony ma około 31ms. I chyba bardziej mi podchodzi tizen niz android.

Edytowane przez Tomski
Link to post
Share on other sites

O, i takiego komentarza potrzebowałem. Biorę. Dziękuję wam za pomoc, jak już będzie u mnie to podzielę się wrażeniami :-)

Aaa, jeszcze o jedną sprawę zapytam. Lepiej wziąć dostawe kurierem do domu, czy dowóz do media markt i odbiór w sklepie?

Link to post
Share on other sites

Chyba zamaskowali.
Nigdy się nie ukrywałem i od ponad 30 lat doradzamy polakom dość skutecznie aby wybierali i nie przepłacali.

Zawsze znajdzie się hejter ja TY który potrafi jedynie opluwać i nic nie wnosi do tematu, bo opluwanie to jedyny jego intelekt.

Ale to folklor życie i hejterzy prędzej czy później lądują w otmęcie śmieci internetu.

Więc musisz się przyłożyć bardziej.

 

Za wnoszenie się nie płaci w dobrych sklepach.

A ruszyły specjalne promocje dla oszczędnych użytkowników internetu - Olimpijskie na LG i Philipsa.

Wkrótce kolejne innych firm.

 

Philips 55PUS8602 jest na kropkach kwantowych, matrycy natywnej 100 Hz i jest w rewolucyjnej ofercie Philipsa.

Odpowiedniej do wartości autora tematu.

Edytowane przez locoloco
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...