Skocz do zawartości

Inne IP na kilku przeglądarkach (bez tora) - jak to zrobić?


Recommended Posts

Witam, czy jest jakiś sposób prócz TorBrowsera aby mieć do dyspozycji kilka przeglądarek i na każdej inne IP ? Próbowałem tora, ale niestety nie wpuszcza mnie z niego nawet na stronę, którą potrzebuję.
Wpadłem również na wyjście z virtualboxem i wgranym na nim XP, ale niestety nie wiedzieć czemu nie działa mi w ogóle internet na odpalonej wirtualnej maszynie (instalowałem sterowniki).
Ktoś ma może jeszcze jakąś alternatywę? Myślałem też o emulatorze androida bluestacks, ale nie wiem czy tam ma się inne IP, czy te same, sprawdzę to i edytuję posta, a tym czasem czekam na Wasze pomysły.

#Edit: Na bluestacksie jest te same IP niestety :/

Edytowane przez bani71
Link to post
Share on other sites

"Generalnie numeru IP zmienić ani usunąć się nie da natomiast można go zamaskować w bardzo łatwy sposób. Aby surfować w internecie pod zmienionym 'numerem rejestracyjnym' wystarczy skorzystać z jednej w setek tak zwanych bramek proxy http://anonymouse.org/anonwww.html albo http://vtunnel.com/ gdzie w okienku wpisujemy adres strony który chcemy odwiedzić i klikamy ENTER.

Przykładowo: Moje prawdziwe IP to 94.254.248.176 natomiast kiedy odwiedzam stronę internetową poprzez serwis anonymouse mój numer zmienia się na 193.200.150.137 albo jeśli korzystam z serwisu vtunnel moje IP to 98.143.146.83. Właśnie w ten sposób działają bramki proxy. Proste nieprawdaż?

Listy bramek proxy które pomogą Ci zamaskować swój numer IP dostępne są w sieci. Wystarczy wpisać odpowiednią frazę w google."

Co ty kombinujesz ? Tak naprawdę,wszystko jest do sprawdzenia...Skąd masz internet ?

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...