Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki telefon do 1000zł?

Telefon smartfon xiaomi samsung 1000zl jaki wydajnosc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 hello23

hello23
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 20:04

Witam poszukuje telefonu do 1000zł na oku mam xiaomi mi a1 oraz xiaomi redmi note 4 i 4x lecz nie wiem czym te 2 sie od siebie roznia i czy któryś z tych jest najlepszy do danej kwoty co o tym sadzicie?

• 0

#2 Wento

Wento
  • Maniak

• 2451 postów
  • Miejscowość:ZG

Napisano 28 listopad 2017 - 20:07

Linki, linki, linki. Kiedy nie wiesz czym różnią się dwa konkretne modele, nie mając rozeznania - najlepiej podaj adresy do obu urządzeń. Widząc Twój budżet to zakładam, że kupujesz w Polsce.

Na forum nie brakuje tematów, czym różni się Note od mniejszego Redmi, wystarczy użyć szukajki. Z trójki podanej zdecydowanie Xiaomi Mi A1, jak poszukasz to polecam rozejrzeć się Lenovo P2, moim zdaniem to lepszy wybór niż A1/5X.

• 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator globalny/Ekspert działu: Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 12:04

Dorzucił bym tutaj jeszcze Moto G5s Plus, na moje lepsza opcja od A1 czy P2.

A jak nie wiesz jaka jest różnica między telefonami wpisz w google np Mi A1 vs Redmi note 4, myślę ze na 10 pierwszych wyników 9 będzie porównaniami...

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

#4 hello23

hello23
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 15:16

chodziło mi o różnice między note4 a 4x ale dzieki za odpowiedź :)

• 0

#5 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 15:27

Rożnica między Redmi note 4 a Redmi 4x czy redmi note 4 a redm note 4x?

Jeśli redmi 4x a redmi note 4, to tak jak wyżej, porwnywarki pomogą, a jeśli opcja druga note 4 a note 4x, to zależy od kraju dystrybucji.

Przy zakupie w Polsce nie myśl o note 4x tylko kupuj zwykły note 4 z Polskiej dystrybucji.

Jeśli planujesz zakup u Kitajca to daj znać, napiszę Ci dokładniej.

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

#6 Wento

Wento
  • Maniak

• 2451 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 17:44

Moto G5s Plus, na moje lepsza opcja od A1 czy P2.
. Co jest aż takiego lepszego względem P2? :>
  • 0

"To prawda....-mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. -Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość!"

Moderator globalny/Ekspert działu: Telefony komórkowe i smartfony / Pełne zestawienie Ekspertów

#7 hello23

hello23
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 18:26

chodzilo mi o note 4 a note 4x :) i raczej bede zamawiać z gearbesta :) 

• 0

#8 Wento

Wento
  • Maniak

• 2451 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 18:56

Jeśli już uparłeś się na Xiaomi to różnice są w kilku tematach na forum.

Tudzież Lenovo P2 tez jest do wyhaczenia w Chinach w dobrej cenie.

• 0

#9 hello23

hello23
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 21:21

Oczywiście nie musi być xiaomi ale najwiecej osob mi je polecało a ty jaki polecasz?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Telefon, smartfon, xiaomi, samsung, 1000zl, zł, jaki, wydajnosc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych