Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Xperia Z2 ,,nie widzi,, słuchawek

xperia z2 sony\ sony problem słuchawki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 riderpel

riderpel
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 16:13

Witam, od kilku dni moja xperia z2 nie łączy się ze słuchawkami (sony mdr nc 033)

W ostatnim dni jak jeszcze działały to podczas słuchania muzyki co 5 sekund telefon wibrował (że połączył się ze słuchawkami) aż po kilku minutach słuchawki przestały działąć i muzyka leciała z głosników zewnętrznych. Słuchawki testowałem na innym telefonie i na komputerze - działają, gniazdo w telefonie też jest ok. Telefon kilka razy restartowałem + zrobiłem format. Po wyłączeniu aplikacji Smart Connect też nie działają. Za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję ;)

• 0

#2 lumpiakus

lumpiakus
  • Amator

• 58 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 10:56

Mam dokładnie to samo i wygląda na to że to jednak problem z gniazdem. Co prawda jak podepnę inne słuchawki to działają, ale po kilku dniach znowu zaczynają dziać się cuda, więc raczej skłaniałbym się ku problemowi z jackiem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xperia, z2, sony\, sony, problem, słuchawki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych