Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

rozglądam się aktualnie za nowym telefonem, do maksymalnie 800 złotych, jednak wolałbym zamknąć się w 600-700. Niestety nie załapałem się na promocję z okazji Black Friday w Orange, gdzie była S7'ka za 777 złotych, ale trudno.

 

Aktualnie korzystam z Lumii 640 LTE, na którą specjalnie nie narzekam, ale ma już 2,5 roku i myślę że czas na coś innego. Tym razem będę szukał czegoś z Androidem.

 

Wymagania jakie mam to:

- wydajność

- wsparcie techniczne i realizacja gwarancji w Polsce

- dobra jakość audio i aparatu

- nienaganny wygląd

- wytrzymałość (ale z reguły dbam o sprzęt, więc raczej nic złego mu się nie stanie)

 

Wolałbym oczywiście nowy telefon, ale nad używanymi też mogę się zastanowić :)


up


Muszę jeszcze dodać, że bardzo lubię fizyczny przycisk domowy :)

Link to post
Share on other sites

Bardziej miałem na myśli wersję X722, którą można kupić u nas na olx. Oczywiście wolałbym X720, jednak ta jest droższa i trudniej dostępna. Zakup z Chin z jakich stron ewentualnie żeby nie czekać nie wiadomo ile i mieć pewność realizacji ewentualnej gwarancji?

Link to post
Share on other sites

W tym segmencie cenowym najlepszym wyborem będzie Xiaomi 4X lub jeżeli jesteś w stanie coś dorzucić to brałbym Note 4 dostępne np w sferisie. Faktycznie, największym mankamentem jest jakość zdjęć jednak poza tym nie ma się do czego przyczepić. Wydajnościowo dobrze prezentujący się sprzęt, stosunek jakość/ cena jak najbardziej na plus.

Link to post
Share on other sites

W tym segmencie cenowym najlepszym wyborem będzie Xiaomi 4X lub jeżeli jesteś w stanie coś dorzucić to brałbym Note 4 dostępne np w sferisie. Faktycznie, największym mankamentem jest jakość zdjęć jednak poza tym nie ma się do czego przyczepić. Wydajnościowo dobrze prezentujący się sprzęt, stosunek jakość/ cena jak najbardziej na plus.

4X i note 4X robią słabe zdjęcia, zwłaszcza w nocy. za  niecałe 700 zł kupisz Xiaomi Mi A1 , robi dużo lepsze zdjęcia niż te Redmi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...