Skocz do zawartości

Komputer z możliwością ulepszania do ~3000zl


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry

  • Maksymalna kwota :3200zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? :Na dniach

Których części potrzebuję :Wszystkiego 

Czy będę podkręcać sprzęt? :Nie

Rozdzielczość mojego monitora i model :Prosiłbym o polecenie czegoś do kupienia bo mój monitor idzie do zmiany,kwota to 400 zł jaką bym chciał na to przeznaczyć max 500(min 21 cali)

Specjalne wymagania :cichy podczas pracy,możliwy do łatwego ulepszenia 

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :nie mam 

Własna propozycja zestawu :brak

Inne :dobre chłodzenie,

Link to post
Share on other sites

Procesor: Intel Core i5-8400 | Chłodzenie CPU: SilentiumPC Spartan 3 PRO | Płyta Główna: AsRock Z370 Pro4 | Pamięć RAM: GoodRam 8GB 3000MHz CL16 Play | Karta Graficzna: Asus GeForce GTX1050Ti Expedition 4GB | SSD: GoodRam Iridium PRO 240GB | Zasilacz: XFX Core TS 450W | Obudowa: SilentiumPC Brutus M10 Pure Black

3330 zł  + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa


CPU na sześciu rdzeniach + chłodzenie dla lepszej kultury pracy, płyta na Z370, RAM w jednej kości pod rozbudowę (za jakiś czas dołóż kolejną kość), karta z pół-pasywnym układem chłodzenia, SSD na MLC (brak dysku talerzowego - jak zacznie brakować miejsca dokupisz), zasilacz na platformie SeaSonica z 5-letnią gwarancją.

Albo dopłata albo zestaw bez SSD - zamiast niego Western Digital Blue 1 TB

 

Monitor: AOC i2269Vwm

Edytowane przez smoke
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...