Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cel:
Proszę o polecenie zestawu z obudową w okolicach 5k, służący głownie do renderowania (gdzieś czytałem, że w tym przypadku najważniejsza jest ilość rdzeni), projektowania architektonicznego i graficznego. Ponadto chciałbym nadrobić kilkuletnie braki w grach default_smile.png 
 

Potrzeby sprzętowe (nie jestem na bieżąco - wszelkie sugestie mile widziane):
- możliwość powiększenia RAMU do min. 16GB
- Dysk SDD 
- i7
 

Programy:
- Photshop
- Illustrator
- ArchiCAD
- 3ds Max 
- Cinema4D
 

Będę wdzięczny za linki do komponentów na x-kom, już raz u nich brałem i mogę rekomendować polecającego.

Edytowane przez Starost
Link to post
Share on other sites

Zmieści się tutaj tak czy siak z Ryzen 7 a w vray względem i7 8700 wypada on bardzo podobnie. 

 

1 x  Intel Core i7-8700 /3.2GHz, 12MB, LGA1151, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg 1 x  Gigabyte GA-Z370P-D3 /intel Z370, LGA1151/ 1 x  SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 1 x  Palit GeForce GTX1060 JetStream 6GB DDR5 192bit (1708/8000) 1 x  XFX Core TS 450W 120mm Bronze 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC 1 x  SilentiumPC Gladius M35W (Pure Black, okno) 1 x  Plextor M.2 M8Pe 256GB heat sink 1 x  GoodRam 8GB 3000MHz CL16 Play

 

4995 zł + kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 
Jak najszybciej dokładaj pamięci. Na start 6 rdzeni i 12 wątków z wysokim turbo, SSD pod system i soft, SSD po scratch i cały cache temp przy pracy. Jak nie masz mocnego parcia na gry, to i na 1050 Ti można zejść dopieszczając zestaw. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...