Skocz do zawartości

Czy zadziala battlefront 2?


Recommended Posts

Witam posiadam pc:

gtx 960 msi 2gb

i3 6100 3.7ghz

8gb ram ddr4 

Czy dam rade odpalic na tym battlefronta2 w fhd? battlefield1 dla porownania dziala na srednich i jest okolo 60klatek natomiast to jest nowsza gra i mam obawy jak bedzie to działac a jesli to co wypadaloby zmienic w moim pc?

Link to post
Share on other sites

dzieki

natomiast ja patrzac po wymaganiach to bardziej mi sie wydaje ze moj procesor jest znacznie slabszy do gier niz karta bo na wymaganiach ta 960 wydaje sie ok lub nawet lekko lepsza niz wymagaja a procek we wszystkich testach przegrywa i we wielu grach mi pisze ze mi nie pojdzie np battlefield1 mimo ze spokojnie dziala wiec czy aby na pewno zaczac od gpu? :P

i jeszcze jedno pytanko czy jesli np dokupilbym 8gb ddr4 ramu to poprawilo by to granie w bf1? lub innych grach? czy to raczej nic w moim przypadku nie zmieni?

Edytowane przez holo94
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że przy Twoim sprzęcie 16GB ramu jest Ci zbędne, ale pomału 8GB faktycznie zaczyna być ilością niewystarczającą. Wg mnie w nowych gracz do wysokich ustawień ogranicza Cię 2GB vramu na gpu. Gdybyś miał wersję z 4GB byłaby porównywalna z 1050ti. Ze względu na te 2gb vramu napisałem że zacząłbym od gpu, ale żeby dobrze Ci doradzić to musimy pisać o konkretach!

Jaki masz zasilacz? 

Jakie gry?

Jaka rozdzielczość i ustawienia Cię interesują?

Jaki masz monitor (jakie ma wejścia sygnałowe - dp, HDMI, dvi, dsub?)?

Jaki masz budżet?

Nowe czy używki też?


http://pclab.pl/art76239-4.html
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...