Skocz do zawartości

Jaki adapter Bluetooth do pada Xbox One


Recommended Posts

Witam. Kupiłem pada od xboksa one s i chciałbym go podłączyć do peceta. Moje pytanie do posiadaczy, jaki kupić adapter Bluetooth 4.0 usb , aby to wszystko poprawnie działało. Dodam że kupiłem bluetooth 4.0 na allegro za 14 zł i pad łączy się i działa ale nie wiem dla czego mam dziwne przycinki w grach. Spadki wydajności ze 100 klatek do totalnych zacinek płynności. No nie da się grać !!! Po przewodzie usb tego nie ma. Może ktoś z was spotkał się z podobnym przypadkiem i wie jak go rozwiązać, byłbym wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam. Kupiłem pada od xboksa one s i chciałbym go podłączyć do peceta. Moje pytanie do posiadaczy, jaki kupić adapter Bluetooth 4.0 usb , aby to wszystko poprawnie działało. Dodam że kupiłem bluetooth 4.0 na allegro za 14 zł i pad łączy się i działa ale nie wiem dla czego mam dziwne przycinki w grach. Spadki wydajności ze 100 klatek do totalnych zacinek płynności. No nie da się grać !!! Po przewodzie usb tego nie ma. Może ktoś z was spotkał się z podobnym przypadkiem i wie jak go rozwiązać, byłbym wdzięczny za pomoc.

Hej

Cena tego adaptera może uzasadnia jego "specyficzne" działanie. Ja polecam Ci Asus BT400 , działa z moim padem od xbox'a idealnie.Kosztuje w porywach 50 złotych ale mam spokój ze wszystkim co się u mnie łączy po BT.

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak zrobiłem i zapłaciłem za Asusa BT400 w moim pobliskim sklepie 40 zł. A tego badziewia co kupiłem na allegro z przesyłką za pobraniem wyszło na to samo. Jestem w plecy 40 zyla Już nigdy nie będę szukał tanich zamieników. Dzięki za info Ovalbee

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...