Skocz do zawartości

[3500zł]Obudowa - Wkraczanie w nową erę - zamiana starego zestawu DDR3 na DDR4


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry, przeglądanie Internetu, oglądanie filmu FullHD lub YouTube w czasie gry
  • Maksymalna kwota : 3500 (możliwy+)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Bez określonej daty
  • Których części potrzebuję : MOBO, RAM, CPU, GPU, Dysk M.2,NVMe(kwestia zastanowienia), Obudowa, Chłodzenie, Zasilacz
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : AOC i2369Vm 1920x1080
  • Specjalne wymagania : Chłodzenie powietrzne, brak wodotrysków, bez LED, Filtry w budzie (koty)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Jedynie dysk HDD i SSD
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

Witam serdecznie.

 

Poszukuję zestawu głownie do gier MMO. Większość czasu spędzam w Wolrd of Warcraft, który obciąża bardziej CPU niż GPU. Jeśli chodzi o obecny zestaw posiadam i5-4590 3.3GHz i Gigabyte Radeon HD7700. Procesor ma jakieś 4 lata, karta jeszcze więcej.

 

Chciałbym uaktualnić zestaw do czegoś nowszego, co starczy na równie długo. Nie interesuje mnie OC, zarówno na procku jak i GPU czy RAM. Nie znam się na tym i wolałbym nie ryzykować problemami, których sam nie mogę rozwiązać. Być może kolejny build będzie skierowany w stronę OC.

 

Aktualna obudowa to Fractal Design R3 po grubych przeróbkach. Potrzebowałbym czegoś, co posiada bardzo dobry system aranżacji kabli, miejsce na SSD za MOBO, brak lub wyjmowaną klatkę na HDD/SSD.

 

Jestem w stanie rozważyć większą kwotę, 3500zł to budżet startowy.

 

W razie głębszych pytań jestem dostępny tutaj na PW.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Slods
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to dokup grafikę GTX 1080 za ~2300? i gites na kolejne lata, nie ma co w tym momencie wymieniać kompa, który dalej jest za******y.

Czy procek dźwignie bez bottlenecka? Pewnie potrzebowałbym wtedy nowy zasilacz? Wtedy jaki?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...