Skocz do zawartości

Komputer - 3500 - CoffyLake - BezMonitora


Recommended Posts

Witajcie Przyjaciele,

 

Chciałbym złożyć komputer na platformie Coffy-Lake, dokładnie samą jednostkę centralną

 

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, możliwa obróbka wideo - amatorsko.)
  •  
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (3500 zł)
  •  
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?  - Chciałbym zakupić komputer w grudniu 2017
  •  
  • Których części potrzebujesz?: (Sama buda , posiadam monitor 27" iiyama oraz peryferia)
  •  
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking - jeśli będzie potrzeba , nie koniecznie od początku)
  •  
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?  1920x1080p i nie bede go zmienial w najblizszym czasie
  •  
  • Specjalne wymagania: (Napewno DYSK m2 , napewno szybki ram dostosowany do procesora coffy lake i3 lub i5, sprzęt którego podzespoły będą współgrały ponieważ na ostatnim zestawie z płytą msi h110m pro-d , procesorem skylake i5-6400 , 8gb ram 2133 cl15 i radeonem rx 470(od msi) a później miałem również geforce 1050ti 4gb (gamingowa wersja gigabyte) w cs go nie chodziło idealnie płynnie, czegoś brakowało + zdarzały się delikatne przycięcia w momencie zabójstwa. Windows wielokrotnie zmieniany z 7 na 8 i 10 - wszedzie to samo. Do tego wydajność w pugb pozostawiała wiele do życzenia. Chciałbym solidną płytę główną i fajnie jakby miała dobre audio , a może lepiej osobno dołożyć kartę muzyczną ? ( gram na słuchawkach , słucham , muzyki na zestawie creative 7,1)
  •  
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (Monitor iiyama 27" 75Hz Freesync - jednak karta graficzna nie musi współgrać z freesync wg mnie)
  •  
  • Własna propozycja zestawu: (mam pewne przemyślenia ale wole zdać się na ekspertów)
  •  
  • Inne: (który sklep będzie najtańszy i pozwoli mi na zakup ratalny z wpłatą własną)

Poproszę o propozycje z Kartą graficzną za tą kwote i bez karty graficznej ( gdy będę miał porównanie podejme decyzje czy kupić kartę za miesiąc lub dwa i jak duża różnica mocy będzie pomiędzy takimi zestawami)

 

 

Wszystkim biorącym udział w dyskusji i pomoc w złożeniu zestawu z góry dziękuje.

Pozdrawiam - do dzieła ;)

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...