Skocz do zawartości

Drukarka laserowa do 350 zł


Recommended Posts

Dużo drukujesz? koniecznie laser?

Swojego czasu szukałem drukarki do firmy i upatrzyłem brothera dcp-t500

kosztuje 500-600zł i jest atramentowa, lecz nie ma cartridge jak zwykła atramentówka, tylko zbiorniczki do wlewania atramentu,koszt czarnego druku 27zł 6000 stron, przy oryginalnym atramencie, kolor wystarcza na 5000 stron i też grosze kosztuje.

Nic się nie skleja, nie brudzi, a ekonomia tej drukarki bije wszystkie inne na głowę.

Zastanów się czy nie dopłacić i kupić tego brothera, przy 350zł toner w laserze wystarczy na 1000 do 2000 stron i kosztuje ~~100zł

I brother przy kupnie nowej drukarki, daje wszystkie tusze do pełna

Edytowane przez Dakero
Link to post
Share on other sites
Dużo drukujesz? koniecznie laser?

Swojego czasu szukałem drukarki do firmy i upatrzyłem brothera dcp-t500

kosztuje 500-600zł i jest atramentowa, lecz nie ma cartridge jak zwykła atramentówka, tylko zbiorniczki do wlewania atramentu,koszt czarnego druku 27zł 6000 stron, przy oryginalnym atramencie, kolor wystarcza na 5000 stron i też grosze kosztuje.

Nic się nie skleja, nie brudzi, a ekonomia tej drukarki bije wszystkie inne na głowę.

Zastanów się czy nie dopłacić i kupić tego brothera, przy 350zł toner w laserze wystarczy na 1000 do 2000 stron i kosztuje ~~100zł

I brother przy kupnie nowej drukarki, daje wszystkie tusze do pełna

Laser ze względu bo słyszałem że jak drukujesz mała czcionkę typu 4 to się rozmazuje.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

 Warte uwagi starsze modele HP 1020, P1102 - drukarki właściwie nie do zajechania, i koszty eksploatacji wypadają naprawdę dobrze. 

 

P1102 polecam, miałem w biurze jako taką podręczną drukarkę, nigdy mnie nie zawiodła. Do tego toner-zamiennik z ActiveJet i masz na prawdę tanie drukowanie  8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...