Skocz do zawartości

Mechanik do 300 zł


Recommended Posts

Witam,

Po dobrych kilku latach używania membranowych klawiatur stwierdziłem, że czas wypróbować mechanika. Budżet to tak jak w temacie 300 zł.

 

Info:

-Obecna - Tracer Mecano

 

-Czy musi być podświetlenie - byłoby miło

 

-Podpórka na nadgarstek - nigdy z takowej nie korzystałem, więc nie wiem czy bym był zadowolony, ale mawiają, że człowiek do wszystkiego może się przyzwyczaić 

 

-Nie wyobrażam sobie wersji bez numpada

 

-Makr nie potrzebuję, programowalne przyciski nigdy nie zaszkodzą, tak samo jak dodatkowe porty w klawiaturze.

 

-Klawiatura jakieś 65/35 granie/pisanie

 

Fajnie by było gdyby słyszalny był ten "klik" typowy dla mechaników, lecz oczywiście w granicach rozsądku. :P

 

 

Nie wiem czy są to jakieś mega wygórowane wymagania, lecz wierze, że w tym przedziale cenowym na pewno znajdzie się coś co mi odpowiada. :D

Link to post
Share on other sites

Teraz jest fajna promocja w x-komie na klawiatury HyperX. Tutaj link do cherry mx-blue, które mają charakterystyczny klik:

https://www.x-kom.pl/p/330767-klawiatura-przewodowa-hyperx-alloy-fps-cherry-mx-blue.html

Ewentualnie jest jeszcze na brownach za tyle samo. Troszkę przekroczony budżet, ale myślę, że warto dopłacić niecałe 40 zł za pełnowymiarowość i podświetlenie.

Bez podświetlenia i w budżecie mieści się: https://www.x-kom.pl/p/388997-klawiatura-przewodowa-corsair-k66-cherry-mx-red.html

Jest na cherry mx red i klik jest juz inny. Najgłośniejsze chyba blue są, ale mają najbardziej charakterystyczny klik. Polecam sprawdzić przed zakupem wszystkie rodzaje, w końcu  to nie są klawiatury za 30 zł, tylko 300:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...