Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bardzo fajne poradniki do retuszu zdjęć

retusz photoshop zdjęcia fotografia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebszyn

sebszyn
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 22:23

Cześć

Jako, że to mój pierwszy ale nie ostatni post na tym forum chciałbym się przywitać. Mam na imię Sebastian. Zacząłem interesować się fotografią, a właściwie jej retuszem. Przy okazji poszukiwań jakiegoś fajnego poradnika jak coś interesującego stworzyć natrafiłem na taką właśnie perełkę.  .

Z miłą chęcią się z tym podzielę bo mało jest tak fajnie nakręconych filmików na yt.

Pozdrawiam

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 6868 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 listopad 2017 - 09:57

Kupno "fotoszopa" to dość duży wydatek. Nie wiem czy dużo ludzi tutaj na tym jedzie....

• 0

i5 4670 ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#3 sebszyn

sebszyn
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 0 postów

Napisano wczoraj, 00:14

Myślę, że nauczyć się podstaw lub posiąść wiedzę ogólną. O to tu chodzi. Są też bezpłatne alternatywy Photoshopa. Może nie tak wypasione funkcjami ale zawsze. A dzięki takim poradnikom coś zawsze zostaje w głowie, jakiś pomysł. :)

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 6868 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano wczoraj, 00:21

Nie myśl,że to krytyka.Taka luźna uwaga...:)

• 0

i5 4670 ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: retusz, photoshop, zdjęcia, fotografia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych