Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Klawiatura do gier i pisania

klawiatura mechaniczna membranowa cena

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szwagierro

szwagierro
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 22:14

Witam wszystkich i kieruje pomoc do was użytkowników forum . Moja obecna klawiatura właśnie ma ostatnie dni (membranowa) i szukam obecnie czegoś ciekawego dla moim potrzeb . 

Moje wymagania jakie mam to klawiatura z podświetleniem klawiszy moze być jeden kolor albo rgb 

klawiatura jakiej szukam to mechaniczna bądź nożycowa ale na pewno nie sama membranowa . Cena chce sie zmieścić góra w 250 zl może byc używana lepsza bądź gorsza nowa , nie musi mieć dodatkowych przycisków makro przyciski nie za wysokie i nie strasznie glosnie  .Na klawiaturze duzo pisze ale też na grach spędzam kilka godzin . Bylem dziś w S....nie i znalazłem kilka klawiatur które by mi odpowiadały lecz licze na to ze wy macie większe doświadczenie w tym temacie .

Klawiatury ktore sprawdzałem klawiatura nie musi mieć dodatkowych przycisków makro .

razer ornata chroma

razer  blackwidow chroma v2 plus tych dwóch to fajna dokładka na zmęczone dłonie i ogolnie fajne przyciski i nacisk ale wiem za firme sie placi tylko czy warta jest swojej ceny i moich potrzeb

Genesis  rx55

tracer mecano

inne klawiatury ktore znalazlem lecz nie testowalem to cougar vantar i 4atech kb800l

Prosiłbym o szybka odpowiedz i pomoc gdyż moja obecna juz jest na prawdziwym wykończeniu mimo ze ma rok czasu .

Użytkownik szwagierro edytował ten post 13 listopad 2017 - 22:16

• 0

#2 kamil_18_19

kamil_18_19
  • Maniak

• 2668 postów
  • Miejscowość:Zgierz
  • 3DMark 06:Nie wiem po zmianie sprzętu nie testowałem.

Napisano 13 listopad 2017 - 23:09

Polecam Motospeed CK108 z Outemu Black, zakupiłem na Aliexpress za 205 zł. Jest to klawiatura mechaniczna.

Użytkownik kamil_18_19 edytował ten post 13 listopad 2017 - 23:14

• 0

Pc do gier. 

Cpu: i3-8100 Cooler: SPC Fortis 3 MC Mobo: MSI Z370 Tomahawk Ram: 16GB DDR4 Godram Play 2x8GB 2133MHz Hdd1: Crucia M550 128GB Hdd2: 1TB Seagate Gpu: GTX 1060 Xtre.6GB@1980 boost 2150/9500 mem Case: SPC M35W PSU: Corsair TX650 Monitor AOC i2369Vm Os: Win 10 Home x64 Fon Samsung Galaxy S9 PLUS

Spoiler

#3 intro91

intro91
  • Amator

• 41 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 22:03

Ja posiadam vipera v730. Ma czerwone podświetlenie które wieczorem nie razi a sprawia fajny design. Jak dla mnie nie jest bardzo głośna.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, mechaniczna, membranowa, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych