Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Awaria obrazu

awaria obraz monitor czarny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Verbatov

Verbatov
  • Bywalec

• 118 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:46

Witam. Podczas przeglądania stron internetowych w którymś momencie przyciął mi się obraz i nagle wyłączył się monitor. Wyświetliło mi się że kabel analogowy został odłączony od monitora. Przestraszyłem się i zresetowałem komputer, po ponownym uruchomieniu już jest wszystko dobrze. Pierwszy raz miałem taką sytuacje. Czy to może karta graficzna już się sypie? Posiadam GTX 260. 

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10703 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 listopad 2017 - 17:12

A przewód poprawiałeś,dociskałeś,czyściłeś...?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Verbatov

Verbatov
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 118 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 21:28

Tak jak mówiłem teraz już wszystko dobrze działa. Komputer wykrywa kartę graficzną, nic się nie zmieniło z rozdzielczością. Staram się czyścić komputer regularnie kilka razy w roku więc to raczej nie w tym rzecz. Chyba pora zacząć zbierać pieniądze na nową kartę.

• 0

#4 worm

worm
  • π

• 11064 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 07:17

Może sterowniki w tym momencie się wysypały z jakiegoś powodu. Na razie nie ma co panikować.

• 0

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: awaria, obraz, monitor, czarny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych