Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

PC do użytku domowego, bez gier, 2000 zł

uniwersalny 2000zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 VirginGuard

VirginGuard
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 15:13

• Witam,

jako że laptopy doprowadzają mnie już do białej gorączki, a z "obiegu" wypadłem jakieś 15 lat temu to proszę o pomoc tutaj.

Komputer do użytku domowego, czyli internet, pakiet biurowy, photoshop ale nic skomplikowanego, gry raz od święta, raczej sentymentalne (ruszyły by na kalkulatorze  ;) ) więc myślę zintegrowana na razie spokojnie wystarczy, dodatkowo czasem puścić coś przez HDMI na TV w full HD. Dodatkowo proszę o propozycję karty dźwiękowej, zamierzamy kupić jakiś lepszy zestaw głośników, więc karta może się przydać. Kwota na bebechy obniżona w nawiasie do 1700 zł gdyż żona pewnie wymusi kupno 'ładniejszej' obudowy typu: https://www.morele.n...wxkw-rp-519488/

•  
  • Zastosowanie komputera : uniwersalne
  • Maksymalna kwota : 2000 zł (1700 zł)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : na już
  • Których części potrzebuję : wszystko (nie licząc monitora)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model https://www.morele.n...gw2270h-779664/
  • Specjalne wymagania : obudowa, karta dźwiękowa, dysk SDD ok 250 GB
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : brak :(
  • Inne : kwota ewentualnie może ulec zmianie jeśli nie da się skonfigurować niczego sensownego, karta graficzna zintegrowana, windows 7.
  •  
  • Dodatkowo pytanie: zamieszanie na rynku z tego co czytam niezłe. Koszty pamięci jakieś nierealne, grafiki dźwignięte przez koparki, no i część czeka na obniżki cen w 2018 bo Intel wypuszcza coś nowego. Dlatego pytanie czy nie warto się powstrzymać z zakupem jakieś 2-3 miesiące, czy też w moim przypadku nie robi to większej różnicy? 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

• 0

#2 Axolan

Axolan
  • Dyskutant

• 168 postów
  • Miejscowość:Giżycko

Napisano 12 listopad 2017 - 15:38

Czekałeś i poczekasz jeszcze troszkę max do początku lutego,a zyskasz na tym.

Użytkownik Axolan edytował ten post 12 listopad 2017 - 15:39

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uniwersalny, 2000zł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych