Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,chciałbym kupić pierwszy raz pada do gier, głównie do FIFY 18. Sam znalazłem coś takiego: Gamepad Microsoft Xbox 360 Wireless Controller Black. Jak myślicie nada się,lub może ktoś go posiada?

 

Jak przebiega instalacja takiego pada.Chciałbym dodać,że mój komputer nie ma bluetooth ani wejścia na CD na ewentualne sterowniki.

Mam Windows 10.

Link to post
Share on other sites

Witam. Sam posiadałem tego Pada z tym, że na win7. Nie wiem jak jest z łącznością...u mnie potrzebny był specjalny "adapter" wpinany do portu usb i dopiero za jego pośrednictwem pad łączył się z kompem. Poza tym pad bardzo wygodny i trwały, nie widać na nim żadnych śladów użytkowania po dłuższym czasie, przyciski działają super. Dla mnie wygodniejszy jednak Dualshock4 jednak wiele osób bardziej ceni pad od Xboxa360. Wersja bezprzewodowa, bo o takiej chyba mówimy zasilana jest dwiema bateriami AAA, które starczają na dość długo. Pad na pewno godny polecenia. Z tym, że jeśli potrzebny będzie ten adapter (ja kupowałem oddzielnie nowy) to cenowo wygląda średnio w porównaniu do pada Sony.

Link to post
Share on other sites

Też używam pada od X360 i aby on się łączył bezprzewodowo z komputerem potrzebujesz czegoś takiego https://www.ceneo.pl/27821031 nic nie musisz ściągać, instalować - Windows 10 zrobi to za ciebie. Ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się jednak nad padem od wersji X1 i zakupem bluetootha za kilka złotych. Ogarnij sobie temat https://www.download.net.pl/jak-podlaczyc-pada-od-xbox-one-do-pc-przez-bluetooth-bez-oryginalnego-odbiornika/n/10276/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...