Skocz do zawartości

Lagująca mysz w cs go


Recommended Posts

Witam, mam otóż taki problem w CS'ie, podam prosty przykład. Grając na np mapce aim 5v5, kiedy fpsy nie spadają diametralnie (120 minimum) i wychodzę na środek postrzelać się na hedy (:D) moja mysz jakby miała opóźniony zapłon, jest wolniejsza, w ustawieniach mam wszystko dobrze poustawiane, nie wiem dlaczego, ale nie jest precyzyjna, dodam jeszcze że przegrzewa mi się trochę procesor, ale myślę że to skutkuje spadkami fps a nie lagowaniem się myszy. Moja mysz zowie fk1, aktualnie oddana na gwarancje z powodu zacinającego się scrolla, w zowie występuje ten sam błąd, aktualnie posiadam zastępczą, a4tech bloody v8m i jest dokładnie to samo. Czym może być to spowodowane? Czytałem że może być to wina dysku, ale około 2 miesiące temu zakupiłem nowy dysk ssd Toshiby 128gb, więc wątpie że to jego wina... Co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Nie do końca rozumiem problem, opis jest trochę niedokładny (a miejscami zbyt dokładny...).

 

"moja mysz jakby miała opóźniony zapłon, jest wolniejsza,"

w sensie ruszysz nią i ruch odbywa się po chwili? Czy jej czułość spada i musisz wykonywać większe ruchy?

 

Rozumiem, że tak się dzieje tylko w niektórych momentach?

 

"w ustawieniach mam wszystko dobrze poustawiane"

Sprecyzuj. Ustawienia w grze jak masz? W systemie? W sterownikach do myszki?

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, jestem najarany xD

Jej czułość spada i musze wykonywać większe ruchy, dodam że staję się wtedy też nieprecyzyjna,  przeskakuje z piksela na piksel momentami.

 

W systemie nie grzebałem jeśli chodzi o ustawienia myszy, czytałem tylko żeby wyłączyć opcje zużycia energii, ale była ona wyłączona. Sterowników do myszy nie mam bo jest ona zastępcza, lada moment odbieram z gwarancji Zowie fk1, miałem do niej sterowniki i podobnie się zachowywała. 

 

Tak, tak się dzieję momentami, np gdy wymieniam się ogniem z kilkoma przeciwnikami na raz.

Link to post
Share on other sites

W systemie w opcjach wskaźnika wyłącz "zwiększenie precyzji wskaźnika" (aka akceleracja).

W grze chyba też jest jakaś opcja do myszki, ale nie pamiętam jaka i czy powinna być włączona. Internet pewnie pomoże.

 

Może masz jakiś bind na klawiszu, który przestawia sensitivity w grze? ;)

 

A jaki to komputer?

Mysz jakie ma dpi, na jakim sensie grasz? Jaka podkładka?

Edytowane przez Bartek Żak
Link to post
Share on other sites

Dlaczego mam to wyłączyć w opcjach wskaźnika? (wyłączyłem) Bindu nie mam z pewnością, mysz ma dpi 400 i gram na sensie 2. Podkładka a4techa taka za 20pln, niby wytarta i to ona również może być częściowo problemem (planuje wymienić lada moment) ale ogólnie jak nic się w grze "nie dzieje" w sensie np mam clutcha 1v1 to jest ok, a jak wyskakuje sam na pięciu przeciwników  to mysz zaczyna wariować i się lagować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...