Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej. Na wstępie napiszę, że chyba wypróbowałem większość rozwiązań i dalej nic. Mianowicie zainstalowałem OBS i użyłem tej wersji beta by samo dostosowało ustawienia do mojego sprzętu i połączenia. 

Gdy odpalę grę w trybie pełnoekranowym (Wolfenstein nowy) to uruchamiam OBS i wchodzę w dodanie sceny>przechwytywanie gry>przechwytywanie aplikacji ekranowej to mam czarny ekran ale dźwięk normalnie odtwarza.

 

Zmieniam więc strategię i jeszcze raz w przechwytywaniu gry zmieniam na "przechwytuj konkretne okno"> z listy wybieram grę. Dodam, że przed zmianą trybów z pełnego okna na okno restartowałem grę i OBS i efekt zawsze ten sam, dźwięk jest, a obrazu nie ma.

Dodatkowo gra jak i OBS jest uruchamiany jako administrator, a OBS nawet próbowałem za radą ustawić w trybie zgoności z windows 7 mimo, że posiadam Windows 7 SP1. Odnośnie systemu to taka mała dygresja, że uruchomiłem ostatnio test VR ze Steam i po zakończeniu testu pokazało mi, że nie mam SP1 chociaż wiem, że mam bo kiedyś gry nie mogłem bez tego uruchomić i po instalacji SP1 już grałem normalnie.

 

Jakieś porady?

 

Mój sprzęt:

i5-3570k

MSI RX480 8GB
16GB ram
SSD 256GB

Edytowane przez Sharimsejn
Link to post
Share on other sites

Niestety to samo. Dźwięk jest ale bez obrazu :/

 

EDIT. Dodam, że w którymś trybie miałem tak, że jak wychodziłem do menu gry to mi je pokazywało na streamie, a po powrocie do rozgrywki pojawiał się czarny ekran. 

Szybka lektura po angielsku każe mi twierdzić że OBS nie da rady. Spróbuj narzędziami nvidii lub amd.

Edytowane przez supervisor
Link to post
Share on other sites

Tzn. jaka lektura? No i musi być jakieś rozwiązanie bo nie chce mi się wierzyć, że tylko u mnie i może kogoś jeszcze trzeba pozbyć się OBS. Dodam na marginesie, że kompletnie nie wiem jak się obchodzić z ReLive od AMD mimo, że ma pięć funkcji na krzyż. Zalogowałem się w twitch poprzez ReLive i jak wciskam skrót klawiszowy wy wybrać stream z listy albo używam skrótu bezpośrednio do stream do nie działa. Nic się nie dzieje i wolałbym jednak wrócić do tematu OBS :)

Link to post
Share on other sites

Jest dźwięk i nie ma obrazu. Nie mam już pomysłów. Pomocy :C

 

EDIT. Zaczyna mnie to trochę irytować. Kiedyś w OBS ustawiłem parę opcji pod twitcha by nie cięło, wybierałem przechwytywanie gry i wybierałem ją z listy, a teraz takie cyrki.


up?

Edytowane przez Sharimsejn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...