Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wentylatory, EKWB Vardar (czarne), Noctua Redux, Phanteks, Watercool MO-RA3 i inne

noctua phanteks mora mo-ra ekwb vardar radiator wentylator wentylatory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 DyndaS

DyndaS
  • Mobster

• 1851 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 13:20

Witam,

Mam na sprzedaż sporo rzeczy:

Wentylatory:
1) 6x EK Vardar F4-120ER PWM w kolorze czarnym. Część nowa, a część używana kilka dni. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki.  Cena: 50 zł sztuka
2) 2x Noctua NF-P14s redux-1200 PWM. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 45 zł sztuka
3) 1x Noctua NF-S12B redux-1200 PWM. Używany łącznie można kilka dni. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 35 zł.
4) 3x Phanteks PH-F140SP w kolorze czarnym. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki, przedłużacz. Cena: 35 zł sztuka
5) 1x Fractal Dynamic X2 GP-12 PWM. Stan - nowy. Cena: 25 zł Sprzedane
6) 1x Fractal Silent Series R2 140mm. Stan dobry. Cena: 8 zł

Chłodzenia CPU:
7) Noctua NH-D14 SE2011. Stan dobry/bardzo dobry. Wersja SE2011 posiada wentylatory PWM w przeciwieństwie do innych. Dokupiony zestaw montażowy pod LGA115x. Ciągle na gwarancji. Cena: 200 zł Sprzedane
8) Noctua NH-U12S. Stan idealny. Wszystkie akcesoria. Brak oryginalnego opakowania. Cena: 160 zł Sprzedane

Obudowy:
9) Fractal Define Nano S. Stan - nowa. Miałem składać w niej jednostkę do przeglądania neta, lecz w finale poszedłem w dużo mniejszy format. Nie była w niej montowana płyta. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Cena: 190 zł. Sprzedane
10) Fractal Define C. Stan - idealny, praktycznie jak nowa, bez rys itp. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Cena: 240 zł Sprzedane

Pozostałe:
11) Głośniki Genius HF-1800. Stan dobry/bardzo dobry. Kupiłem je dla kogoś, lecz okazały się zbyt duże. Głośniki, oryginalne opakowanie, przewód. Cena: 140 zł. Sprzedane
12) Mysz SS Kinzu V2 - Stan - nowy. Cena: 65 zł. Sprzedane
13) Podkładka Corsair MM100. Stan - nowy. Rozpakowana, nieużywana. Cena: 28 zł
14) Zasilacz BeQuiet Dark Power Pro P8 900W. Stan - działa. Cewki zalane silikonem, lecz i tak trochę czasem pobrzękują. Oryginalne opakowanie, bardzo dużo okablowania. Chyba z 2 pełne komplety. Cena: 250 zł. Sprzedane
15) Watercool MO-RA3 4x180 LT Black + grill + nóżki + 4x Phobya G-Silent 18 700rpm Red Led. Stan idealny. Nic nie porysowane. Komplet śrubek oraz oryginalne opakowanie. Kupiłem dla siebie, lecz niestety brak czasu na zabawę z LC od dłuższego czasu. Cena: 650 zł.

x0KJfiy.jpg?1

4QZJGJ0.jpg?1

5tWu1IE.jpg?1

WFCWHO7.jpg?1

GYP2XP5.jpg?1

PaF89w2.jpg?1

4lAaX6g.jpg?1

Użytkownik jacekgothic edytował ten post 12 listopad 2017 - 20:24

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 15963 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 14:22

3) Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#3 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1851 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 17:16

7 Dni minęło. Powodu faktycznie nie podałem, ale chyba logiczne, ze aktualizacja treści :P

Chociaż wróć... dodałem, że niedługo dojdą dyski, więc jako tako w sumie jest  %-)

#4 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 15963 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 20:23

dodałem, że niedługo dojdą dyski,

Więc jak dojdą, to dodasz zgodnie z regulaminem, czyli zdjęcia, ceny...

Na razie to info o dyskach zostaje usunięte ponieważ nie spełnia wymogów regulaminu. 

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#5 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1851 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 14:27

Podbijam :)

F5

#6 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1851 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 14:58

Pozycja nr. 3 sprzedana. Z pozycji nr. 2 został 1 wentylator.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: noctua, phanteks, mora, mo-ra, ekwb, vardar, radiator, wentylator, wentylatory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych