Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Call of Duty:WWII


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kamil444,

Recommended Posts

Witam,

CoD WWII Singleplayer nie chce się uruchomić

Po naciśnięciu przycisku graj na Steamie pojawia się komunikat, że "CoD WWII nie została poprawnie zamknięta. Czy chcesz uruchomić ją w trybie bezpiecznym? To rozwiązanie zalecane w większości przypadków. Zmianie ulegną ustawienia systemowe gry, ale nie opcje sterowania." I nieważne czy dam tak czy nie pojawia na chwile plansza uruchamiania i po chwili pojawia się komunikat że CoD WWII przestał działać i tyle, nie chce się uruchomić. Sprawdzenie spójności nic nie dało.

Edytowane przez sienixxx
Link to post
Share on other sites

Witam miałem tak przy becie jeżeli masz win 7 bez aktualizacji to brakuje ci łatki Windows6.1-KB2670838-x64

mi pomogło przy becie

Czy to coś zmienia czy to tylko taka kosmetyczna łatka?

 

Edit.

Gdy pobrałem to i chce włączyć to pojawia się komunikat:

instalator napotkał błąd 0x80070422

 

Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

Edytowane przez sienixxx
Link to post
Share on other sites

łatka zajmuje 11.2 mb pobierałem z jakiegoś posta na steam

spróbuj tu http://install-driver.com/en/file/1367784240_Windows6.1-KB2670838-x64.msu.html

Gdy pobrałem to ze strony Microsoftu i chce włączyć to pojawia się komunikat:

 

"Instalator napotkał błąd 0x80070422

 

Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia."

Edytowane przez sienixxx
Link to post
Share on other sites

a masz wyłączoną funkcje windows uptade? na czas instalacji  tej łatki musi być włączona

Tak po chwili myślenia zorientowałem się, że mam wyłączoną, a problem rozwiązany. Dziękuję stokroć za poradę, która okazała się trafiona, bo myślałem że tyle kasy i ściągania (oczywiście wszystko ne legalu ;-) ) na grę poszło w błoto. :-)

Edytowane przez sienixxx
Link to post
Share on other sites

Koledzy, jaj mam ten sam problem. Wyskakuje ten am komunikat o uruchomieniu w trybie bezpiecznym...itd tylko ja mam Win 10.

Update mam włączony. 1.11 pobrałem odpowiednie sterowniki Nvidia dedykowane COD WW2. Aktualizacja systemu była 2.11. Przywróciłem system do poprzedniej aktualizacji i jest jeszcze gorzej bo wtedy po uruchomieniu nic kompletnie się nie dzieje.

Ale plus jest taki, że counter strike po tej nowej aktualizacji się nie uruchamiał a teraz działa.

Pomóżcie proszę z COD bo dopadła mnie bezradność. 220 zł wyrzucone w błoto.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...