Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.


Przymierzam się do kupna swojego nowego telefonu i ma nim być Xiaomi. Telefon chcę kupić z allegro, tylko jest jeden problem default_biggrin.png Nie mogę podjąć decyzji odnośnie który z nich będzie najlepszy, nie będzie zacinał przy grach, aplikacjach, jednym słowem mówiąc będzie wszystko okej. Interesują mnie parametry 4/64 chyba najlepsze choć nie znam się za bardzo default_tongue.png Telefon ma kosztować do 1000, na allegro jest ich tyle, że nie wiem o co nawet w tym chodzi, jakieś dopiski Global, global eu, 800, Lte itd.


Kupić chcę jeden z tych modeli :


 


-Xiaomi Redmi 4X


 


-Xiaomi Redmi Note 4


 


-Xiaomi Redmi Note 4X 


 


-Xiaomi Redmi Note 4 pro chyba


 


Czy istnieje przynajmniej tutaj taka osoba, która znalazłaby troszkę czasu i mniej więcej pomogła mi podjąć decyzję? Będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam.


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz kupić owe Xiaomi w Polsce, to najlepiej poszukaj wersji Xiaomi Redmi Note 4 ze Snapdragonem - to jest wersja dla Europy, chiński Note 4 wchodził natywnie z Mediatekiem. 

 

Redmi 4X bez Note to nieco mniejszy telefon(5") z trochę gorszym Snapdragonem 435 i niższą rozdzielczością.

 

Dopisek Global informuje Cie, że telefon jest lepiej przystosowany do pracy poza Chinami - w tym wypadku po prostu zwróć uwagę czy posiada LTE B20 800MHz, ale to i tak zależy gdzie mieszkasz oraz z jakiej sieci korzystasz.

 

Kupując telefon w Chinach, zwróć swoją uwagę na Xiaomi Mi A1 oraz Mi 5X, nieco lepsze alternatywy w tej cenie dla serii Redmi.

Link to post
Share on other sites

//Nie cytuj całych postów nad sobą, nie ma takiej potrzeby.

Tak, Chiny nie wchodzą w grę, telefon chciałbym kupić tak jak piszę allegro, proline. http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-blk-eu-64-4-snapdragon-vat23-i6953169473.html albo http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-64-4-gold-eu-gw-24h-fv23-i6948715993.html czym różnią się te wersję? Czyli kupując telefon w Polsce obojętnie allegro to szukać Xiaomi Redmi Note 4 lub Redmi Note 4X w wersji Snapdragon 4/64 Global EU, LTE 800?

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Tym, że czarny kolor jest droższy ;). Tak naprawdę interesuje Cię, aby telefon miał właśnie Snapa 625 oraz LTE 800, jeśli ma B20 to będzie to już wersja Global. Gdyby jednak jakimś cudem telefon nie miałby oprogramowania w wersji Global, to nie ma absoultnie żadnego problemu, aby takowy soft wgrać. Dzisiejsze instrukcje ciągną potencjalnego zainteresowanego za rączkę krok po kroku.

Link to post
Share on other sites

//Nie cytuj całych postów nad sobą, nie ma takiej potrzeby.

A jeszcze mam pytanko odnośnie tego czy Redmi Note 4 Pro / Redmi Note 4X to jest to samo? Czy po prostu Redmi Note 4 to jest to samo co Redmi Note 4X haha, bo przy Note 4X jest chyba mniejszy wyświetlacz. 

 

Lepsze są wersje z Snapdragonem? Bo chyba zwykły Redmi 4X 4/64 z Snapem 435 jest ciut gorszy od pozostałych?

Kurde dalej nie wiem który wybrać, na moim miejscu kupiłbyś? 

Link to post
Share on other sites

Wybór jest prosty jak 5 cali to bierz REDMI 4x (https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-32gb-gw-24-pl-fv23-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p951230)  a jak 5,5 to Redmi note 4 (https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-64gb-dual-sim-lte-black-polska-dystrybucja-p951856)   z snapem oczywiście.(Redmi note 4x=to samo co redmi note 4 z tym ze nie jest przeznaczony na rynek europojski).  Tymi nazwami bym się nie sugerował bo te telefony mają takie same specyfikacje, więc myślę ze to tylko "Janusze z allegro" tak nazywają bo oficjalnie w Polsce ich nie ma.

Możesz tez rozważyć kupno Xiaomi Mi A1 z tym ze tutaj nie masz nakładki systemowej tzw. MIUI tylko czystego androida :) https://proline.pl/smartfon-xiaomi-mi-a1-4gb-64gb-lte-black-dual-sim-polska-dystrybucja-p1138987

Edytowane przez hunter11
Link to post
Share on other sites

Za 1000 zł olej budżetowe Redmi i kup coś lepszego, np Mi5X /A1  

W promocjach po wszystkich  opłatach Xiaomi A1 wychodzi 800zł

 

Telefony ze snapem sa lepsze bo mozna łatwo zmieniac Soft, a kupując xiaomi będziesz to robił często :)

Pomyśl o tel LeEco

Dlaczego Mi5X / A1 jest lepszy od Redmi? W czym? Parametry praktycznie te same, słabsza bateria, co do ładowania to też kiepsko, więc nie wiem w czym jest lepszy. Czemu kupując Xiaomi będę często zmieniał softa? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...