Skocz do zawartości

alphacool repack - dual dc-lt


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie czy ktoś miał odczynienia z 2ma pompkami z tematu "Alphacool Repack - Dual DC-LT - 5,25 Single Bay Station incl. 2x Alphacool DC-LT 2600"?interesuje mnie jak wypadają 2 pompki w rezerwuarze zestakowane konkternie chodzi mi o wydajnosc poziom hałasu i czy dadza rade z chłodnicą 360 plus 240

Edytowane przez d00gi
Link to post
Share on other sites

powiem tak mam możliwość kupienia http://www.aquatuning.pl/chlodzenie-wodne/pompy/alphacool-dc-lt/dc-lt-vorinstalliert/20277/alphacool-repack-dual-dc-lt-5-25-single-bay-station-inkl.-2x-alphacool-dc-lt-2600 takiego o to zestawu ponoć nowego za 120 pln mam aktualnie EK predatora 360 i chce go rozbudować o kolejną chłodnice i blok na grafikę gtx 980ti oraz rez :)Więc jak w przyszłości będe chciał wywalić predatora ew  wyjąć z niego pompkę, to będę miał 2 pompki które będą pchały ładnie mi wodę odrazu z rezem w tanim koszcie :)

Edytowane przez d00gi
Link to post
Share on other sites

Masz pompę z PWM

Jak startuje ma max potem powinna "pobrać prędkość z portu"

 

Powiedz czy osobno podłączona była tak samo z PWM i włączonym PC ?

 

Ps wyedytuj post bo 3 razy dodałeś

Usuń podpis bo będzie po głowie od admina :))

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites
Masz pompę z PWM Jak startuje ma max potem powinna "pobrać prędkość z portu"Powiedz czy osobno podłączona była tak samo z PWM i włączonym PC ? Ps wyedytuj post bo 3 razy dodałeśUsuń podpis bo będzie po głowie od admina :))
Tak była podłączona osobno pod molex i spięte wejście 24pin wszystko zaczęło się dziać po zmianie chłodnic i rurek poza tym wszystko zostało tak jak było
Link to post
Share on other sites

Właśnie były płukanie przed montażem był syf rozmawiałem z właścicielem z angeli to powiedział że te pompki ddc 3.2 pwm mogą sprawiać problem nawet i bez pwm tylko czy to prawda? ale jest jeszcze jedna dziwna sprawa blok Evo na CPU był czyszczony przed montażem nowego chłodzenia i odziwo spotkał mnie nie miły widok na drugi dzień i w czasie montażu nie było żadnych problemów i najpewniej nie było za mocno skrecone tu gdzie skręcamy blok na 4 imbusy w gwintach ukazały się pęknięcia wszystkich 4 i przykładem linialł do podstawy bloku i okazało się że jest krzywy 2fd5632a1bffbba961b07b02734a31fa.jpgadc08bc77aef98736ee6288d1aa6c7bd.jpg66d764a8f3ed2f5b4f682f3a73e1751d.jpg

Link to post
Share on other sites

Krzywa podstawa, to jest specjalny zabieg dla lepszego dopasowania bloku do ihs. Krzywiznę regulujesz montując jetplate o odpowiedniej grubości 

 

 

Jak dla mnie blok już na smietnik, pęknięcia dochodzą do uszczelki i tylko patrzeć jak pocieknie

 

 

p.s. te bloki skręca się mega delikatnie

Link to post
Share on other sites
Krzywa podstawa, to jest specjalny zabieg dla lepszego dopasowania bloku do ihs. Krzywiznę regulujesz montując jetplate o odpowiedniej grubości

 

 

Jak dla mnie blok już na smietnik, pęknięcia dochodzą do uszczelki i tylko patrzeć jak pocieknie

 

 

p.s. te bloki skręca się mega delikatnie

Nie no oczywiście nie będę ryzykować ale również jak to wygląda myślałem kupić drugi ale padła mi płyta a dokładnie Gigabyte z170x gaming 7 płyta to koszt 520 coś w tym stylu a ta sama płyta z mono blokiem od ek oryginał niklowana miedź za kwotę 550zl więc nawet się nie mam co zastanawiać blok w prezencie a sam blok to ponad 500zl
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...