Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung Galaxy Tab S 10.5 vs Lenovo Tab 2 A10-70

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeF1990

BeF1990
  • Bywalec

• 147 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 02 listopad 2017 - 14:36

Szybkie pytanie do osób, które ogarniają temat tabletów. Stoję przed dylematem kupna tabletu, który ma być takim pomostem pomiędzy smartphonem (Samsung Galaxy S7), czytnikiem Kindle i laptopem. Od prawie dwóch lat pracuje w Wietnamie i dużo podróżuje przez co stawiam głównie na urządzenia mobilne. Generalnie sytuacja wygląda tak, że tablet ma służyć głównie do przeglądania kolorowych plików pdf, z którymi Kindle sobie nie radzi, a smartphon jest za mały na komfortowe czytanie i przeglądanie takich plików. Oczywiście również chce go wykorzystać do okazjonalnego grania w klasyczne gry cRPG jak Baldur's Gate, które stoją specyfika wymagają dużego ekranu oraz przeglądanie internetu, czy oglądanie filmów z łóżka - co jest dla mnie ogromną zaletą w porównaniu do laptopa. Nie chcę wydawać ogromnej sumy na topowe nowe modele tylko chce postawić na coś starszego ale wystarczającego na moje potrzeby. Po dość dokładnym researchu postanowiłem wybrać między dwoma tabletami: Samsung Galaxy S 10.5 a Lenovo Tab 2 A10-70. Znam ich specyfike itp. Chodzi mi tylko o Waszą opinię, który uważacie za lepszy? Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  • 0

#2 RustyCole

RustyCole
  • Bywalec

• 76 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 12 listopad 2017 - 21:32

Zdecydownie Samsung. Ma ekran Super Amoled z większą rozdziałką od Lenovo, więcej RAM, lepszy procek, lepszą baterię, lepszą wydajność. Poza tym są bardziej wytrzymałe od sprzętów marki Lenovo.

• 0

#3 White_Ghost

White_Ghost
  • Bywalec

• 102 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 22:09

Zdecydowanie Samsung Galaxy Tab S 10.5, zwłaszcza, że dużo podróżujesz. Tablet ma lepiej zagospodarowaną przestrzeń, jest wyraźnie smuklejszy, lżejszy posiada lepszą baterię i energooszczędnego procka. 

• 0

#4 BeF1990

BeF1990
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 147 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 14 listopad 2017 - 22:17

Dziękuję za odpowiedź. Ostatecznie poszedłem o jeden krok do przodu i kupiłem w Wietnamie Galaxy Tab S2. Proporcje 4:3 w moim przypadku są zdecydowanie bardziej pożądane z faktu, iż tablet głównie będzie mi służył do czytania i generalne konsumowania rozmaitych treści. Dodam tylko, że zakup uważam za mega udany. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Sent from my SM-G930F using Tapatalk
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych