Skocz do zawartości

Samsung Galaxy Tab S 10.5 vs Lenovo Tab 2 A10-70


Recommended Posts

Szybkie pytanie do osób, które ogarniają temat tabletów. Stoję przed dylematem kupna tabletu, który ma być takim pomostem pomiędzy smartphonem (Samsung Galaxy S7), czytnikiem Kindle i laptopem.

 

Od prawie dwóch lat pracuje w Wietnamie i dużo podróżuje przez co stawiam głównie na urządzenia mobilne. Generalnie sytuacja wygląda tak, że tablet ma służyć głównie do przeglądania kolorowych plików pdf, z którymi Kindle sobie nie radzi, a smartphon jest za mały na komfortowe czytanie i przeglądanie takich plików. Oczywiście również chce go wykorzystać do okazjonalnego grania w klasyczne gry cRPG jak Baldur's Gate, które stoją specyfika wymagają dużego ekranu oraz przeglądanie internetu, czy oglądanie filmów z łóżka - co jest dla mnie ogromną zaletą w porównaniu do laptopa.

 

Nie chcę wydawać ogromnej sumy na topowe nowe modele tylko chce postawić na coś starszego ale wystarczającego na moje potrzeby. Po dość dokładnym researchu postanowiłem wybrać między dwoma tabletami:

Samsung Galaxy S 10.5 a Lenovo Tab 2 A10-70.

 

Znam ich specyfike itp. Chodzi mi tylko o Waszą opinię, który uważacie za lepszy?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za odpowiedź. Ostatecznie poszedłem o jeden krok do przodu i kupiłem w Wietnamie Galaxy Tab S2. Proporcje 4:3 w moim przypadku są zdecydowanie bardziej pożądane z faktu, iż tablet głównie będzie mi służył do czytania i generalne konsumowania rozmaitych treści.

 

Dodam tylko, że zakup uważam za mega udany. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...