Skocz do zawartości

[S] Monitor Benq gl2250hm i Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB - gwarancja


Recommended Posts

Witam,

Mam na sprzedaż używaną Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB, oraz używany Monitor BenQ GL2250HM.

 

Podam tylko istotne informacje na temat ceny, mojego użytkowania, gwarancji oraz kilka zdjęć. Nie będę tutaj wklejał opisu producentów, bo to można w bardzo prosty sposób znaleźć samemu.

Dodatkowo załączam linki do moich ogłoszeń na portalu OLX.

Informuję, że nie mam problemu ze sprzedażą tych przedmiotów przez allegro.

 

Załączam tylko wymagane zdjęcia "z karteczką". Wszystkie pozostałe są widoczne w ofercie na portalu OLX, do której linki podam.

 

Mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB:  ~200zł

Link do ogłoszenia OLX: https://www.olx.pl/oferta/mysz-logitech-g502-proteus-spectrum-rgb-gwarancja-CID99-IDpNJU1.html

 

 

09hCJQG.jpg

 

 

Mysz posiadam od 1 kiwietnia 2017 (trochę ponad 6 miesięcy), więc jest dość młoda. Mysz kupowałem w sklepie x-kom, gwarancja producenta to 2 lata (zostaje jeszcze około 1,5 roku). Posiadam czytelny paragon zakupu. Z tego co wiem to w x-kom działa też opcja paragonu internetowego, więc tym bardziej nie powinno być problemu z gwarancją nawet po zgubieniu paragonu papierowego.
 
Mysz nie ma żadnych rys, żadnych pęknięć i nigdy mi nie upadła. Wygląda jak nowa i działa również jak nowa. Sensor bez zarzutów, przyciski działają tak samo jak po zakupie. Kabel zupełnie nie zniszczony. Gumy po bokach nie są wytarte, nawet ślizgacze (oryginalne) moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze (korzystałem zawsze z podkładki materiałowej).
 

 

Posiadam oczywiście komplet oryginalnych ciężarków wraz z oryginalnym etui, oraz oryginalne, niezniszczone opakowanie. Dodatkowo instrukcję itp (wszystko co było w pudełku gdy je otwierałem).
 
 

 

 

 
 
 
Obie ceny są cenami jedynie wyjściowymi i mogą ulec zmianie.
 
Kontakt: najlepiej tutaj poprzez forum, oczywiście dane z OLX również są dostępne, ale jednak na e-mail nie zaglądam tak często jak na forum, a z telefonem różnie bywa - uczelnia itp.
 
Pozdrawiam, spidster135
Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

Następnym razem za edycję i podbicie tematu bez podania przyczyny posypią się warny.

Przeczytaj regulamin działu.

 

Nie da się edytować tematu to chciałem dodać posta z informacją. Skąd miałem wiedzieć, że post się i tak nie napisze, nawet nie dodał się automatycznie do tematu, a sam temat się mimo to odświeżył i poszedł na górę?

 

Chcę edytować swój własny temat - nie da się.

Chcę dodać informację w poście niżej - też się nie da i jeszcze problem że temat się podbił... 

Sorry, ale to chyba nie moja wina i zamiast warnów chyba lepiej pomyśleć jak to poprawić w samym działaniu forum czy regulaminie, żeby takich sytuacji nie było.

 

Mogę w takim razie prosić o możliwość edycji tego tematu? 

Link to post
Share on other sites

Przeczytałeś regulamin? 

 

3) Oferty można odświeżać po upływie 7 dni od daty napisania ostatniego posta w temacie. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Zabronione jest również pisanie postów mających na celu tylko poinformowanie o fakcie, że dane aukcje kończą się za x godzin lub obniżanie ceny o symboliczną wartość (np. 2zł) Ponadto, przy każdej edycji treści posta lub w wypadku scalenia się dwóch postów bezpośrednio pod sobą należy podać powód edycji posta.

 

Edycja tematów jest możliwa do około 6-ciu godzin po jego opublikowaniu. Później, jeśli masz coś ważnego do dodania, to piszesz kolejny post ze wstępem "Edycja + powód) Nawet jeśli napiszesz post zaraz pod swoim poprzednim a wypowiedzi się scalą, to wiadomo o co chodzi.  

Link to post
Share on other sites

No sprzedałem monitor i została sama mysz, to chyba nie jest symboliczna zmiana, a dość ważna informacja skoro pół tematu jest już nieaktualne :P

 

Jeśli chodzi o samo napisanie posta to próbowałem napisać cokolwiek żeby scaliło do tematu i żebym mógł sobie edtytować, ale w ogóle się to nie pojawiało ani jako osobny post, ani jako scalone z tematem.

 

Mi nie chodzi o odświeżenie, bo 7 dni nie minęło, chodzi mi tylko o edycję tematu, a nie mogłem nawet zwyczajnego posta napisać, mimo że temat się sam odświeżył jak widać, bo inaczej by zamieszania nie było.. 

Dodatkowo też zgłosiłem od razu temat z prośbą o edycję, żeby problemu nie było. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...