Skocz do zawartości

Sklep "WSZYSTKO DLA KAŻDEGO"


Recommended Posts

Witam, również mam wątpliwości co do tego sklepu, ceny mają stosunkowo niskie, znacznie różnią się od cen pozostałych, sprawdzonych sprzedawców. Jeśli ktoś coś wie na temat tego sprzedawcy to proszę o info, na pewno wielu osobom pomoże w podjęciu decyzji. Na próżno szukać jakichś informacji w necie. Pozdro

Edytowane przez Rysiek92
Link to post
Share on other sites

vikingpl jak nic?  przecież nie zrobiłem tam zakupów, ba pofatygowałem się i sprawdziłem lokalizację sklepu nawet regon i nip po prostu zadałem pytanie czy ktoś coś wie bo ceny są za dobre.....ja nawet na aliexpress nie robię zakupów bo się boję i nie mam zaufania - dużo moich znajomych robi tam zakupy i nigdy się nie nacieli

Link to post
Share on other sites

Wiesz. Sklep to ja mogę w minutę postawić z kradzionym nipem i regonem. Takie sprawdzanie nic nie wnosi. A jeśli widzisz ze mały sklep oferuje lepsze ceny niż duże sieciówki (niemożliwe że wynegocjowali u dystrybutora) to już czerwona lampka na maksa. Do tego ostatnio popularne są wałki na domenach .eu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

CEIDG

https://prod.ceidg.gov.pl

Podajesz jego NIP 4660211142

Dajesz na Historia Wpisu

I na dole masz na niebiesko x przy NIP: 4660211142 , REGON: 340057726

X na niebiesko oznacza wpis wykreślony!

Dajcie znać jak ktoś coś kupi... Albo go ktoś złupi.

Link to post
Share on other sites

Witam;

W dniu 03-11-2017 zakupiłem w sklepie słuchawki Creative Aurvana Live 2 czarno-srebrne z mikrofonem. Wykonałem przelew na konto 61-1910-1048-2264-0005-3998-0001 do dnia dzisiejszego nie otrzymałem email ,że moje zlecenie jest w czasie realizacji czy coś podobnego. Numery telefonów nie odpowiadają poczekam do pon ,następnie Policja.  

Edytowane przez hocken
Link to post
Share on other sites

@hocken, brawo Ty!

 

Ja kupiłem w tym sklepie samochód za 30 tys. W salonie normalnie stoją za 65 tys. Za 3 dni przyjeżdża laweta z samochodem w kolorze czerwonym, a miał być granatowy. Patrzę na licznik, a tam 56 km przebiegu, a miał być nówka sztuka. Ale nic to, zaoszczędziłem 35 tys. w stosunku do ceny salonowej więc pogodziłem się z kolorem i odebrałem.

Link to post
Share on other sites

OSZUST.W dniu 2.11.2017 roku kupiłem na stronie internetowej www.wszystkodlakazdego.eu dysk komputerowy. Sprzedawca potwierdził otrzymanie przelewu w dniu 4.11.2017 roku no i kontakt się urwał. Na maile nie odpisuje, telefony-informacja w słuchawce-nie ma takiego numeru. Przed dokonaniem zakupu sprawdziłem w CEiDG dane podane w regulaminie sklepu-zgadzala się nazwa sklepu, adres, rodzaj działalności. Wczoraj zadzwoniłem do Urzędu Gminy gdzie zarejestrowana jest działalność-potwierdzona, że firma o podanych danych istnieje. Urzędniczka stwierdziła, że jest to mały sklepik, gdzie robi się zakupy na zasadzie wszystko za 5 zl. Zdziwiła się, że sprzedają w internecie akcesoria komputerowe. Dzisiaj złożyłem w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Poprosiłem o blokadę strony internetowej i rachunku bankowego. Na razie strona dalej działa i można składać zamówienie.


Witam;

W dniu 03-11-2017 zakupiłem w sklepie słuchawki Creative Aurvana Live 2 czarno-srebrne z mikrofonem. Wykonałem przelew na konto 61-1910-1048-2264-0005-3998-0001 do dnia dzisiejszego nie otrzymałem email ,że moje zlecenie jest w czasie realizacji czy coś podobnego. Numery telefonów nie odpowiadają poczekam do pon ,następnie Policja.  

Zgłoś sprawę od razu, nie ma na co czekać.

 W dniu 2.11.2017 roku kupiłem na stronie internetowej www.wszystkodlakazdego.eu dysk komputerowy. Sprzedawca potwierdził otrzymanie przelewu w dniu 4.11.2017 roku no i kontakt się urwał. Na maile nie odpisuje, telefony-informacja w słuchawce-nie ma takiego numeru. Przed dokonaniem zakupu sprawdziłem w CEiDG dane podane w regulaminie sklepu-zgadzala się nazwa sklepu, adres, rodzaj działalności. Wczoraj zadzwoniłem do Urzędu Gminy gdzie zarejestrowana jest działalność-potwierdzona, że firma o podanych danych istnieje. Urzędniczka stwierdziła, że jest to mały sklepik, gdzie robi się zakupy na zasadzie wszystko za 5 zl. Zdziwiła się, że sprzedają w internecie akcesoria komputerowe. Dzisiaj złożyłem w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Link to post
Share on other sites

Witam! Ja tez zrobiłam zakup w tym sklepie. przelewu dokonałam 2.11.2017. dzwonilam caly dzien ale nikt nie odbierał. Nastepnego Dnia Pan oddzwonil sam i twierdzi ze otrzymał przelew i zamowienie jest w trakcie realizacji ale maja duzo zamowien i realizacja potrwa od 5 do 8 dni roboczych. Potrzebuje drukarke na juz dlatego dzwoniłam wczoraj ponownie czy moje zamowienie ruszyło sie do przodu bo ze statusu na stronie wychodzi na to ze nie. Pan stwierdzil ze juz jest wysylka przygotowana w trakcie realizacji i powinien ja odebrac kurier. ale zadnych konkretów kiedy kurier ja odbierze i bedzie u mnie. cały czas jest wersja ze w ciagu 5 - 8 dni zamowienie bedzie u mnie.z rozmowy wynika ze ten Pan poprostu niewie co z moim zamowieniem sie dzieje poprostu cały czas jest w trakcie realizacji. Powiedziałam ze jesli w poniedziałek nie bedzie zamowienia to rezygnuje i prosze o zwrot pieniedzy.

Link to post
Share on other sites

Ja również widzę nie zachowałem czujności  chyba też dałem się naciąć 8 Listopada zamówiłem tam telefon wszystko pięknie do wysłania przelewu od tamtej pory zero kontaktu pod telefonem podanym na stronie nikt nie odbiera na emalie nie odpowiadają.

 

Prośba jak ktoś otrzyma zamówiony towar aby dał tu znak.

I druga jak należy postępować w takich przypadkach , jakie kroki i jakiej kolejności wykonać ponieważ pierwszy raz mnie to spotkało

Link to post
Share on other sites

Jak można otrzymać towar z tego pseudo sklepu internetowego, skoro on powstał, żeby wyłudzić pieniądze? Jedynie osobiście możesz udać się do podanej lokalizacji w pierwszym poście i kupić sznurek do snopowiązałki lub zestaw garnków. Z elektroniki znajdziesz latarki, przedłużacze oraz zabawki dla dzieci.

Link to post
Share on other sites

Ja również widzę nie zachowałem czujności  chyba też dałem się naciąć 8 Listopada zamówiłem tam telefon wszystko pięknie do wysłania przelewu od tamtej pory zero kontaktu pod telefonem podanym na stronie nikt nie odbiera na emalie nie odpowiadają.

 

Prośba jak ktoś otrzyma zamówiony towar aby dał tu znak.

I druga jak należy postępować w takich przypadkach , jakie kroki i jakiej kolejności wykonać ponieważ pierwszy raz mnie to spotkało

 

no ja pierwszy raz kupiłem coś na szybko bez riserczu z niesprawdzonego źródła i od razu wtopa.

 

Myślę ze można by sie wymienić na priv danymi kontaktowymi i każdy kto złoży doniesienie o p. p . przeciwko mieniu, poda adresy pozostałych w protokole jako pozostali pokrzywdzeni / świadkowie w sprawie. 

myślę ze sa narzędzia zeby takiego ch**a spróbować namierzyć , tylko sprawę o pojedynczego pokrzywdzonego na te 500zł to umorzą od razu. 

kasy sie nie odzyska, ale nie można odpuścić (mimo ze osobiście wątpię ze policja zrobi coś sensownego), ktoś przecież logował sie i odpowiadał na maile z konkretnego IP , ktoś wypłacał kase z konkretnego bankomatu o konkretnej godzinie, wszędzie jest teraz monitoring. 

Link to post
Share on other sites

Cześć.

 

Niestety też spotkałam się z falą oszustwa tej "firmy". 2 listopada zamówiłam u nich program do obróbki Lightroom 6 CC. 2 listopada zaksięgowali wpłatę, od tamtej pory cisza. Przed zakupem wyszukiwałam jakieś informacje o tym sklepie, ale spotkałam się jedynie z: :"Dobra cena, Polecam!" oraz 1 komentarzem, że ktoś długo czekał na wysłanie towaru. Brak złych komentarzy uznałam za dobry znak (brak wiadomości, to podobno dobra wiadomość). Dzwoniłam kilkukrotnie, pisałam maila. Chciałam napisać kolejnego, o tym że czekam 3 dni robocze na dostarczenie przesyłki, jeśli nie - idę na policję. Kolega mi doradził, żebym jeszcze chwilę zaczekała. Chciałam odnaleźć komentarz tego użytkownika i dowiedzieć się czy kiedykolwiek dostał swoje zamówienie. Wpisałam opinie o sklepie w wyszukiwarkę i wyskoczyło mi to forum. Dziś po pracy idę złożyć zawiadomienie na policję, nie ma na co czekać. 

 

Zobaczymy, co oni powiedzą, ale jeżeli jest ktoś chętny do złożenia wspólnego pozwu, to popieram. Mogę się tym z kimś zająć... Jest ktoś z okolic Warszawy? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja również widzę nie zachowałem czujności  chyba też dałem się naciąć 8 Listopada zamówiłem tam telefon wszystko pięknie do wysłania przelewu od tamtej pory zero kontaktu pod telefonem podanym na stronie nikt nie odbiera na emalie nie odpowiadają.

 

Prośba jak ktoś otrzyma zamówiony towar aby dał tu znak.

I druga jak należy postępować w takich przypadkach , jakie kroki i jakiej kolejności wykonać ponieważ pierwszy raz mnie to spotkało

ja dziś wysłałem mu pismo o zwrot pieniędzy na konto z terminem trzy dniowym, domyślam się że to jak grochem o ścianę no ale chce zachować jakieś działanie i ciąg logiczny i po tym terminie idę na Policje nie ma na co czekać chętnie mogę danymi z innymi poszkodowanymi wymienić jakieś dane może razem coś wymyślimy

Link to post
Share on other sites

Witam.

Następny oszukany (naiwny że można kupić coś taniej!) mówię o sobie.

Prawie na pewno to oszustwo, analizując wypowiedzi w internecie za każdym razem postępują tak samo.

Nie rozumie tylko dlaczego dalej sklep działa? 

Zawsze byłem pewny że jeśli ktoś oszukuje zostaje jak najszybciej ukarany.

Zastanawiam się tylko jak ostrzec innych by nie dali się oszukać?  8-)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Niestety ja również w dniu 02-11-2017 zakupiłam Google Chromecast Audio  cena wcale nie odbiegała znacząco od innych sklepów. Zapłata poszła e-maile z informacją, że zamówienie jest realizowane były... Ale  od tego czasu cisza, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Na stronach Ministerstwa Finansów informacja, że ten numer NIP nie jest zarejestrowany jako podatnik VAT. Składam zawiadomienie na Policję. Jestem z Warszawy

Edytowane przez e_smolinska
Link to post
Share on other sites
Witam;

W dniu 13-11-2017 złożyłem zawiadomienie na komendzie w Gdyni. Policja z Gdyni kontaktuję się z policją w gminie Skępe a ta następnie wzywa na posterunek owego oszusta listownie ,w sprawie złożenia wyjaśnień etc.  

 

Btw.: na google maps widać ze to jest sklep za 5zl.

 

Również zadzwoniłem na komisariat  Wymyślińska 2, 87-630 Skępe 54 231 87 30  Gdzie policjant potwierdził ,że istnieje taki sklep i jest to sklep "wszystko po 5zl". Policja zacznie działać po tym jak z komisariatu w Gdyni przyjdzie pismo z opisem mojej sprawy.

Edytowane przez hocken
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...