Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sklep "WSZYSTKO DLA KAŻDEGO"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#81 barun

barun
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:20

Dzisiaj byłem przesłuchiwany na policji jako świadek i mam status poszkodowanego. Musiałem ponownie złozyć zawiadoomienie o popełnieniu przestępstwa, ponieważ wcześniej nie zostałem poinformowany o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Pierwsze zawiadomienie zaniosłem osobiście do miejscowej prokuratury, po kilku dniach dostałem informacje, że przekazano wg właściwości miejscowej do prokuratury w Lipnie. Z Lipna żadnej informacji. Po ponad miesiącu od zawiadomienia dostałem informacje z Prokuratury Okręgowej we Wloclawku, iż ze względu na istniejący spor kompetencyjny między prokuraturami, prokurator okręgowy wydał zarządzenie, iż sprawę ma prowadzić/nadzorować prokuratura w Starogardzie Gdańskim. Minęły prawie 2 miesiące od zawiadomienia organów ścigania o przestępstwie i nadal stoję w miejscu.

• 0

#82 remik77

remik77
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 15:02

Witam ja dziś otrzymałem list z policji o wszczęciu dochodzenia  o przestępstwo określone w art. 286 par 1kk

pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Łodzi Widzewa.

Mam nadzieję że coś tam wskórają (a nie tylko gra pozorów przed standardowym umorzeniem).

Pozostali piszcie odwołania bo tylko w grupie siła

pozdrawiam

• 0

#83 hocken

hocken
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 15:04

Witam;

Czy w listach od policji czy tez prokuratury pojawia się  osoba ,która "niekorzystnie dysponowała mieniem" o imieniu i nazwisku Krzysztof Śramski?

• 0

#84 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 14:11

I Jak, udało się komuś odzyskac pieniadze, albo jaka kolwiek odpowiedz od policji/prokuratury ?

U mnie pare miesięcy temu wysłali list z małą szkodliwoscia czynu, a odwolanie nic nie dalo.

• 0

#85 hocken

hocken
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 08:03

I jak tam coś się ruszyło na froncie? Sporo osób pisze ale tylko Wiadomości prywatne.

• 0

#86 barun

barun
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 15 maj 2018 - 18:39

Ostatecznie, w moim przypadku, sprawę przejęła Prokuratura Okręgowa w Łomży. U Was podobnie?

• 0

#87 remik77

remik77
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 09:08

Witam, dostałem informacje od prokuratury, że "umorzyli dochodzenie wobec niewykrycia sprawcy przestępstwa". Jak u Was wygląda sytuacja? Czy któraś prokuratura w innych miejscowościach prowadzi dalej dochodzenie czy zostaliście zbyci tak jak ja? Jeżeli u kogoś coś się dzieje dalej to poproszę o informację - mama zamiar złożyć zażalenie - i informacja, że gdzieś coś się dzieje byłoby argumentem. Pozdrawiam i proszę o info.

• 0

#88 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 08:55

Witam !

Ja juz sie dawno pogodzilem z tym, ze pieniedzy nie odzyskam, odwolanie nic nie dalo.

Za mala szkodliwosc.

Ciekawi mnie co dalej u innych, więc piszcie tutaj jak sprawa sie rozwija

• 0

#89 Rafik567

Rafik567
  • Typowy nosacz wędrownik

• 46 postów
  • Miejscowość:Lipsk

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:58

Nie wiem na co liczycie :/ sklep nowy z niczego z cenami z du*y i ma byc legit :/

• 0

Pacz Pioter cyk i dwójeczka!

#90 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 08:54

Właśnie dziś dostałem list z policji, mam się stawić w sprawie oszustwa internetowego jako świadek, za kwotę 113,90 o przestępstwo art 268 1kk.
Ktoś tez dostał ?
  • 0

#91 hocken

hocken
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 18:19

Hej była dzisiaj u mnie policja  w DOMU tej sprawie. Zapraszają na rozmowy

• 0

#92 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 12:29

Dowiedziales sie czegos ?

Ja ponownie skladalem zawiadomienie, prokuratura w Lomzy prowadzi sprawe.

Ja juz nie licze ze odzyskam, ale licze ze zlapia tych oszustow :)

• 0

#93 andrewem

andrewem
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 17:37

„Wszystko dla każdego” - a dla oszustów list gończy

Prokuratura Okręgowa w Łomży szuka listem gończym Emila B. i Adriana G. z Zambrowa, którzy wprowadzili w błąd około kilkudziesięciu osób co do autentyczności sklepu, w którym „zamierzali” sprzedawać sprzęt komputerowy i urządzenia elektroniczne. W tym celu – według prokuratorów – podszywali się pod Marcina S., prowadzącego sklep w miejscowości Skępe. Z pomocą Bartosza S., który założył im rachunek w banku, doprowadzili ludzi do niekorzystnego rozporządzania mieniem, w związku z zakupami w sklepie „Wszystko dla każdego”. Klienci wpłacili, ale paczki nie przyszły.

Prokuratorzy podejrzewają Emila B. i Adriana G. o popełnienie przestępstwa z artykułu 286 paragraf 1 Kodeksu Karnego, natomiast Bartosza S. z art. 18 par. 3 K.K. Jak informuje prokurator Rafał Kaczyński, zastępca prokuratura okręgowego w Łomży, w sprawie oszustw należało zawiesić śledztwo, ze względu na nieznane miejsce pobytu zarówno Emila B., jak i Adriana G. Postępowanie przygotowawcze wszczęto w połowie listopada 2017 r., gdyż okazało się, że wpłacający pieniądze za sprzęt klienci nie otrzymywali zamówionych towarów. Ponadto pomocnictwo w doprowadzeniu szeregu osób do niekorzystnego rozporządzania mieniem zarzucono Bartoszowi S. W banku założył konto, po czym dokumenty przekazał Emilowi B. i Adrianowi G. Ponieważ nie jest znane miejsce ich pobytu, wystosowano list gończy, aby kontynuować postępowanie karne. Wprowadzającym w błąd klientów „pseudosklepu” oszustom grozi od sześciu miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

https://4lomza.pl/index.php?wiad=51096

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych