Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sklep "WSZYSTKO DLA KAŻDEGO"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21 remik77

remik77
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 09:39

Ja również widzę nie zachowałem czujności  chyba też dałem się naciąć 8 Listopada zamówiłem tam telefon wszystko pięknie do wysłania przelewu od tamtej pory zero kontaktu pod telefonem podanym na stronie nikt nie odbiera na emalie nie odpowiadają.

Prośba jak ktoś otrzyma zamówiony towar aby dał tu znak.

I druga jak należy postępować w takich przypadkach , jakie kroki i jakiej kolejności wykonać ponieważ pierwszy raz mnie to spotkało

ja dziś wysłałem mu pismo o zwrot pieniędzy na konto z terminem trzy dniowym, domyślam się że to jak grochem o ścianę no ale chce zachować jakieś działanie i ciąg logiczny i po tym terminie idę na Policje nie ma na co czekać chętnie mogę danymi z innymi poszkodowanymi wymienić jakieś dane może razem coś wymyślimy

• 0

#22 adata

adata
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:17

Witam.

Następny oszukany (naiwny że można kupić coś taniej!) mówię o sobie.

Prawie na pewno to oszustwo, analizując wypowiedzi w internecie za każdym razem postępują tak samo.

Nie rozumie tylko dlaczego dalej sklep działa? 

Zawsze byłem pewny że jeśli ktoś oszukuje zostaje jak najszybciej ukarany.

Zastanawiam się tylko jak ostrzec innych by nie dali się oszukać?  8-)

Pozdrawiam.

• 0

#23 e_smolinska

e_smolinska
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 11:10

Niestety ja również w dniu 02-11-2017 zakupiłam Google Chromecast Audio  cena wcale nie odbiegała znacząco od innych sklepów. Zapłata poszła e-maile z informacją, że zamówienie jest realizowane były... Ale  od tego czasu cisza, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów. Na stronach Ministerstwa Finansów informacja, że ten numer NIP nie jest zarejestrowany jako podatnik VAT. Składam zawiadomienie na Policję. Jestem z Warszawy

Użytkownik e_smolinska edytował ten post 13 listopad 2017 - 11:14

• 0

#24 EWELINA111

EWELINA111
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 14:44

czy moge prosić o wiadomości prywatne z danymi poszkodowanych numerem telefonu i kwota jaka wpłaciliście? bede zgłaszała sprawe na policje i moze rzeczywiscie to cos da jak podam inne osoby poszkodowane. trzeba probówac jakos ich dorwac.

• 0

#25 hocken

hocken
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 14:58

Witam;
W dniu 13-11-2017 złożyłem zawiadomienie na komendzie w Gdyni. Policja z Gdyni kontaktuję się z policją w gminie Skępe a ta następnie wzywa na posterunek owego oszusta listownie ,w sprawie złożenia wyjaśnień etc.  

Btw.: na google maps widać ze to jest sklep za 5zl.

Również zadzwoniłem na komisariat  Wymyślińska 2, 87-630 Skępe 54 231 87 30  Gdzie policjant potwierdził ,że istnieje taki sklep i jest to sklep "wszystko po 5zl". Policja zacznie działać po tym jak z komisariatu w Gdyni przyjdzie pismo z opisem mojej sprawy.

Użytkownik hocken edytował ten post 13 listopad 2017 - 15:07

• 0

#26 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 15:57

Ja też zostałem oszukany, dzis bylem na policji, pokazalem im ta dyskusje, mowili ze do odzyskania na 100, takze miejmy nadzieję.

• 0

#27 WiolusM

WiolusM
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:00

My również z mężem nadzialiśmy się, Byliśmy już na policji, lecz było jeszcze za wcześnie na zgłoszenie, ale jutro już mija obiecany czas nadania paczki, wiec z pewnością zgłosimy tę sprawę na policje. Miejmy nadzieje że pieniadze nie przepadną, bo w naszym przypadku jest to ponad 2000zł. Człowiek stary i głupi.... 

• 0

#28 Korci90

Korci90
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:02

Również zostałem oszukany na kwotę 340 zł. Jutro idę na policję.
  • 0

#29 OSZUKANY33

OSZUKANY33
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:04

Nawet nie ma co, kazdy co ktos tam kupi to tylko Policja

• 0

#30 miron1210

miron1210
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 16:24

dziś dzwoniłem do jednego z mieszkańców tej miejscowośći .sklep tam jest i sprzedają wszystko po 5 zł,powiedziano mi że  to są dwaj bracia i teraz pracują we francji i do porządnych ludzi w przeszłości nie należeli.więc nie ma co czekać zgłaszajcie sprawę na Polcję.

• 0

#31 stokess

stokess
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 17:07

Witam.

Ja również zamówiłem towar w tym sklepie. od piątku kiedy próbowałem się skontaktować mi się to nie udało. brak odpowiedzi na maile i telefony. Dziś ok godz 15 napisałem że zgłaszam sprawę na policję i po chwili dostałem od sprzedawcy odpowiedź, że dlaczego i co się stało. Pracownik równie oddzwonił i zapewnił, że zamówienie jest realizowane , że wszystko jest w porządku i jutro zostanie nadana paczka z moim zamówieniem. Jak narazie czekam na rozwój sytuacji. będę informował na bieżąco.

• 0

#32 aljulix

aljulix
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 17:14

Witam, 

niestety, też chyba należę do tych naiwnych, którzy dali się zrobić w bambuko. 05.11.2017 kupiłem w tym sklepie telewizor marki Panasonic za 1800 złotych. Kiedy próbowałem telefonicznie dowiedzieć się, czy firma dostała moje pieniądze na konto, przez cały dzień nikt nie podnosił słuchawki, a z drugim numerem nie dało się w ogóle połączyć. Następnego dnia telefon odebrał jakiś facet, głos miał modulowany, odniosłem wrażenie, jakby celowo chciał ukryć przed rozmówcami prawdziwą barwę swego głosu, niczym świadkowie, którzy nie chcą być rozpoznani przed kamerą telewizyjną. Pomyślałem, że to może ja jestem zbyt podejrzliwy, dowiedziałem się, że konto, na które przelałem pieniądze służy do rozliczeń transakcji w walucie euro i że w ciągu trzech dni roboczych zwrócą mi pieniądze na moje konto. No właśnie, dzisiaj mija termin, a pieniędzy ani widu, ani słychu. Jestem na siebie wściekły, że dałem się nabrać. Kupuję bardzo dużo rzeczy przez Internet i nigdy nikt mnie jeszcze nie oszukał. Kupowałem w przeszłości drogi sprzęt RTV i inne rzeczy. Wszystkie transakcje były pomyślne. Może znajdzie się ktoś, kto otrzymał zamówiony towar z tego sklepu. Co w tej sprawie mogę zrobić i czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy?

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

• 0

#33 WiolusM

WiolusM
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 17:50

Mi na policji powiedziano że to że nikt nie odpisuje i nie odbiera telefonów to jeszcze nie przestępstwo, bo czasami zamówienia przychodzą po dwóch tygodniach. Jednak jak widać nikt jeszcze swojego zamówienia nie dostał a podobno wszystko jest dostepne na magazynie... 

Użytkownik WiolusM edytował ten post 13 listopad 2017 - 18:14

• 0

#34 andkwa

andkwa
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 19:00

Witam również skorzystałam z tej "okazji" zakupiłam dwie kości pamięci DDR4 dla mojego nieletniego syna za 424,15 zł    przelałam 6.11  a 7.11 przelew wrócił z adnotacją "przelew nie może być zrealizowany z powodu blokady konta odbiorcy "(o fakcie zwrotu gotówki dowiedziałam się dopiero w piątek 10.11 gdy realizowałam inny przelew )   8 .11 zadzwoniłam pod numer do kontaktu odebrał jakiś człowiek któremu zadałam pytanie co z moim towarem i dlaczego status wysyłki nie zmienia się .Zostałam poinformowana przez tego człowieka że zaraz wyda dyspozycje podwładnym a ja mam sprawdzać email na który otrzymam wiadomość o realizacji mojego  zamówienia ,oczywiście po zakończeniu rozmowy gdzieś w przeciągu 20 minut otrzymałam wiadomość "wpłata zaksięgowana realizacja zamówienia w toku " i to był ostatni  kontakt z tym sklepem  .Dzwoniłam jeszcze w piątek ale telefon już nikt nie odebrał ,no a później zorientowałam się że mam zwrot przelewu ,no i wówczas stało się jasne że też trafiłam na oszustów .

Oto numer konta tych oszustów Nr rachunku do przelewu : 61 1910 1048 2264 0005 3998 0001  

Wszystko co tu opisałem spotkało moja kuzynkę z którą razem opisaliśmy tę historie ,która notabene dla niej skończyła się dobrze i bez strat .

• 0

#35 juniorek74

juniorek74
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 19:22

Witam ja też kupiłem 2 listopada na ich stronie TV LG 65UH6157 Smart 4K 1200Hz WiFi 3xHDMI HDR  za kwotę 4249.15zł i z tego co teraz widzę i czytam to zostałem bez tv i forsy! 3 listopada wysłałem przelew 7 listopada napisałem do nich e-mail co z moim zamówieniem odpisali tu cytuję-( Jutro ma przyjsc na sklep z magazynu głównego. Może uda się jutro do
Pana przesłać lub pojutrze z rana. )I tyle do dziś cisza!

• 0

#36 vikingpl

vikingpl
  • Gaduła

• 464 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 20:49

Jeszcze nie dość macie problemów że teraz swoje wszystkie dane upubliczniacie? Może od razu dajcie hasło do konta bankowego.

Użytkownik vikingpl edytował ten post 13 listopad 2017 - 20:50

• 1

#37 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 32652 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 06:56

Pozwoliłem sobie ukryć posty zawierające dane osobiste i numery telefonów. Ludzie, trochę rozwagi, tak jak kolega wyżej Wam napisał.

Utwórzcie sobie wiadomość prywatną na PW w kilka osób. Jak będą zgłaszać się kolejne osoby, to dodawajcie je do tej prywatnej korespondencji. 

• 3

#38 barun

barun
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 09:23

Racja z tymi danymi osobowymi. Nie powinniśmy sami ich upubliczniać. Dziękuję Moderatorowi za ukrycie postów z danymi

Podam więc okrojone dane:

Oszustwo na kwotę 316 PLN

Zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Starogardzie Gdańskim w dniu 10/11/2017 roku

Użytkownik barun edytował ten post 14 listopad 2017 - 09:25

• 0

#39 miron1210

miron1210
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 10:55

ja też dziś już zgłosiłem na policji.

• 0

#40 TOMOD

TOMOD
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 15:00

Jestem kolejnym, który zakupił chromcast-a audio bez dostawy... czy ktoś może zawiadomić policję w imieniu nas wszystkich

Kontakt udostępnię w korespondencji.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych