Skocz do zawartości

Sklep "WSZYSTKO DLA KAŻDEGO"


Recommended Posts

Tak długo jak sa frajerzy na tym swiecie tak beda takie strony powstawac.

 

I co was podkusilo zeby zamawiac sprzet komputerowy w sklepie noname o którym nikt nigdy nie słyszał :D jakbyscie mieli malo oficjalnych sklepow... X kom, morele, esc, allegro

 

A teraz placz na forum bo sprzetu nie ma i pieniedzy tez nie hahhaha

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up - masz rację. Można jedynie współczuć pokrzywdzonym i być wściekłym na złodzieja. Ja ,mimo ostrożności,też się pożegnałem z dwoma zakupionymi w necie programami. Facet sprzedawał nielegalnie i u mnie po 1,5 roku programy przestały działać i pieniędzy nie ma...i nie będzie,mimo,że faceta zwinęli.

Link to post
Share on other sites
i co lepiej się Czujesz? rozumiem że kolega w życiu błędu nie popełnił?
Tez stracilem pieniadze, okolo 1000zl inwestujac w hyip ale znalem ryzyko i robiłem to świadomie, stracilem, zaluje ale mowi sie trudno. Tylko ze ja nie wylewam zali na forum i zamiast to poszedlbym od razu zalatwiac sprawe na polocji
Link to post
Share on other sites

Również nie otrzymałam zamówienia do dnia dzisiejszego! Złożyłam zamówienie na stronie wszystkodlakażdego.eu dnia 31.10 i odetchnęłam z ulgą 04.11 kiedy został zaksięgowany mój przelew. Cierpliwie czekałam tydzień..potem pisałam do nich wiadomości..niestety nadal totalna cisza z ich strony. Czy ktoś po miesiącu otrzymał zamówienie czy wszystkich bez wyjątku oszukali? :[ Przyznam szczerze, że czytając opinie straciłam nadzieję, ale może komuś się pofarciło.. :cry:  

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam


Czekam nadal na decyzję prokuratury.Z tego co widzę na forum, odmawiają zajęciem się sprawy, bo niska szkodliwość. Skandal. Kilkanaście/kilkadziesiąt osób oszukanych i niska szkodliwość? Tu nie ma pozwu zbiorowego. Każdy po prostu skladal zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Prokuratura powinna to połączyć w jedno postępowanie, wówczas widzieliby,ilu oszukanych. Trzeba składać zażalenia na skandaliczną decyzję prokuratury.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...