Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam się nad poniższymi modelami. Jeśli doradzicie to napiszcie dlaczego akurat ten http://www.telepolis.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif
1)Galaxy s6 32GB 879zł 16mpx i 5 mpx
2)Galaxy j5 16GB 857/829zł 13mpx x2
3)Samsung A6 32GB 1275 zł 16 mpx x 2
4) Xiaomi Redmi Note 32 GB 799zł 13mpx i 5 mpx

Myślę nad Redmi i mam dylemant miedzy s6 a j5

Ogolnie mam htc desire 620 i większego gówna nigdy na oczy nie widzialem . http://www.telepolis.pl/forum/images/smilies/icon_evil.gif

Link to post
Share on other sites

Jeśli S6 jest nowa to wybierz ją, jeśli nie to bierz nowego redmi.

 

Napisz jakie masz wymagania i oczekiwania względem telefonu oraz jaki maksymalny budżet, bo widzę wymieniłeś telefon za 1200

Dzisiaj chciałem się rozejrzeć. Znalazłem używany s6 i dosłownie w 10 minut ktoś mi go sprzed nosa zabrał i niestety kupił. Budżet ustawny na kwotę 1200 zł, ewentualnie mała dopłata.

Zastanawiam się nad

Huawei P10 Lite Dual,

 

co myślicie? Lepszy niż te powyższy czy nie

Link to post
Share on other sites

Dodaje do tej grupy kolejny model.  Huawei P10 Lite za 970zł.
Co myślicie? Który w przedziale do 1000zł byłby najlepszym rozwiązaniem?
I jeśli tutaj jesteście mi w stanie odpowiedzieć przy okazji na kolejne pytanie, to czy warto kupować w 100% sprawne telefony komórkowe, np. s6 za 720 zł z gwarancja na 6 msc.

 

/ nie zakładaj kolejnych tematów o tym samym / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

To czy warto kupować używane telefony to kwestia tego o jakim teleofnie mowa i od kogo się go kupuje.

 

Takiego S6 używanego bym nie kupił, głównie ze względu na baterię, ogniwa ulegają degradacji, a w tym modelu nawet nowa bateria jest słaba.

 

P10lite, bardzo fajny smartfon, godny polecenia, w swojej cenie opłacalny, jeśli nie chcemy 5,5cala.

Jeśli zaś 5,5cala nie jest problemem to można kupić w PL za 1100zł Xiaomi A1.

Jeśli za priorytet obierasz aparat to bardzo dobre fotki robi Asus ZenFone 3 Z520KL

Jeśli potrzebujesz NFC i szybkie ładowanie to w bardzo podobnej konfiguracji do A1 jest Motorola Moto G5 Plus niestety nieco drożej.

Edytowane przez piwot
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...