Skocz do zawartości

Jaka podkładka pod Logitech G700S?


Recommended Posts

Cześć

Chciałbym dobrać pod tą myszkę podkładkę. Myślałem aby kupić Razer Goliathus Small Speed, ale z tego co wyczytałem to ta myszka będzie mieć na niej problemy, ogólnie na szmaciankach, czy to prawda? Możecie podać jakieś sprawdzone podkładki które są dobre pod tą mysz? Graczem nie jest, raz na jakiś czas odpalę coś, ale nie chciałbym mieć sytuacji aby kursor myszki skakał, lub nie łapał.  Budżetu nie podaje bo nie wiem za ile da się dostać coś przyzwoitego, wiadomo im mnie tym lepiej. 

Link to post
Share on other sites

Używałem dwóch 9800 i 9500.

Nie miały problemów na szmaciankach.

Jak ktoś poleca Razer Destructor, to chyba jest niespełna rozumu.

Różnica jest jak korzystasz z dużych wartości DPI - 1000/1500+.

Logitech G440 byłby tutaj dobrą opcją.

Współgra dobrze ze ślizgaczami Logitecha, które mimo wszystko na plastikowych podkładkach, są niemiłosiernie karcone.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się nad tym g440, tylko że ponad 100zł za podkładkę mnie zniechęca. Myślałem jeszcze o Natec m55, cena bardzo fajna i być może spisze się dobrze. Jestem niedzielnym graczem i nie znam się na sprzęcie gamingowym, zawsze myślałem że im wyższe DPI tym lepiej i tak też grałem  :P Wcześniej miałem myszkę Asus Gladius + podkładkę Natec m12 i nie grało się zbyt dobrze (chodzi o dokładniejsze celowanie), być może właśnie przez te moje skrajnie wysokie ustawienia czułości. Bardzo mały ruch myszy + niezbyt dobry ślizg na tej podkładce skutkowało tym, że kursor był nie tam gdzie chciałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...