Skocz do zawartości

Wentylatory / Fractal Define C / Fractal Nano S / MO-RA3 / Noctua U12S / EKWB Vardar / Phanteks


Recommended Posts

Witam,
 
Mam na sprzedaż sporo rzeczy:
 
Wentylatory:
1) 6x EK Vardar F4-120ER PWM w kolorze czarnym. Część nowa, a część używana kilka dni. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki.  Cena: 50 zł sztuka
2) 2x Noctua NF-P14s redux-1200 PWM. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 45 zł sztuka
3) 1x Noctua NF-S12B redux-1200 PWM. Używany łącznie można kilka dni. Stan idealny. Pudełko, śrubki, wentylator. Cena: 35 zł.
4) 3x Phanteks PH-F140SP w kolorze czarnym. Stan idealny. Pudełko, wentylator, śrubki, przedłużacz. Cena: 35 zł sztuka
5) 1x Fractal Dynamic X2 GP-12 PWM. Stan - nowy. Cena: 25 zł Sprzedane
6) 1x Fractal Silent Series R2 140mm. Stan dobry. Cena: 8 zł
 
Chłodzenia CPU:
7) Noctua NH-D14 SE2011. Stan dobry/bardzo dobry. Wersja SE2011 posiada wentylatory PWM w przeciwieństwie do innych. Dokupiony zestaw montażowy pod LGA115x. Ciągle na gwarancji. Cena: 200 zł Sprzedane
8) Noctua NH-U12S. Stan idealny. Wszystkie akcesoria. Brak oryginalnego opakowania. Cena: 160 zł
 
Obudowy:
9) Fractal Define Nano S. Stan - nowa. Miałem składać w niej jednostkę do przeglądania neta, lecz w finale poszedłem w dużo mniejszy format. Nie była w niej montowana płyta. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Cena: 190 zł.
10) Fractal Define C. Stan - idealny, praktycznie jak nowa, bez rys itp. Oryginalny box oraz wszystkie akcesoria. Cena: 240 zł
 
Pozostałe:
11) Głośniki Genius HF-1800. Stan dobry/bardzo dobry. Kupiłem je dla kogoś, lecz okazały się zbyt duże. Głośniki, oryginalne opakowanie, przewód. Cena: 140 zł.
12) Mysz SS Kinzu V2 - Stan - nowy. Cena: 65 zł. Sprzedane
13) Podkładka Corsair MM100. Stan - nowy. Rozpakowana, nieużywana. Cena: 28 zł
14) Zasilacz BeQuiet Dark Power Pro P8 900W. Stan - działa. Cewki zalane silikonem, lecz i tak trochę czasem pobrzękują. Oryginalne opakowanie, bardzo dużo okablowania. Chyba z 2 pełne komplety. Cena: 250 zł. Sprzedane
15) Watercool MO-RA3 4x180 LT Black + grill + nóżki + 4x Phobya G-Silent 18 700rpm Red Led. Stan idealny. Nic nie porysowane. Komplet śrubek oraz oryginalne opakowanie. Kupiłem dla siebie, lecz niestety brak czasu na zabawę z LC od dłuższego czasu. Cena: 650 zł.
 
 
 
x0KJfiy.jpg?1
 
sqSmMGf.jpg?1
 
lXxQrwB.jpg?1
 
 
 
6bPjJhD.jpg?1
 
2CycQ3f.jpg?1
 
E30xnmT.jpg?1
 
4QZJGJ0.jpg?1
 
5tWu1IE.jpg?1
 
WFCWHO7.jpg?1
 
GYP2XP5.jpg?1
 
PaF89w2.jpg?1
 
4lAaX6g.jpg?1

Podbijam

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...