Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 6000 zł.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kajtek.,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry (najnowsze produkcje), oglądanie filmów

  • Maksymalna kwota : 6000 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Za miesiąc

Których części potrzebuję : Sam komputer od zera

Czy będę podkręcać sprzęt? : Możliwe

Rozdzielczość mojego monitora i model : 1980x1080

Specjalne wymagania : Dysk SSD 120 GB + HDD 1 TB

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak

Własna propozycja zestawu :

Inne : Nie mam żadnych wizualnych wymagań, chciałbym po prostu aby sprzęt był dobry w stosunku ceny do jakości.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje oraz Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie ;)

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

1 x  Intel Core i5-8400 /2.8GHz, 9MB, LGA1151, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg 1 x  MSI Z370 Tomahawk /intel Z370, DDR4, LGA1151/ 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Gigabyte GeForce GTX1080Ti Gaming OC 11GB DDR5 352bit (1657/11010) 1 x  SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black 1 x  A-Data SP920 128GB SATA3 (540/160MB/s) MLC 1 x  Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper 1 x  SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2

 

6212 zł +  Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Mieścisz się z GTX 1080 Ti. Jeżeli chodzi o CPU, to wydajność na poziomie i7 7700, 6 fizycznych rdzeni. Masz Z370 oraz chłodzenie. Warto podnieść na sztywno mnożniki turbo. Obudowa z trzema wentylami 120 mm i piwnicą na zasilacz. Sam zasilacz z odpowiednią mocą na +12V, na przetowrnicy DC-DC z 5 latami gwarancji. SSD 128 GB na MLC oraz HDD na dane. Na start 8 GB DDR4 3000 MHz w dwóch kościach i dwa sloty wolne pod dalszą rozbudowę. Wydajnościowo maks w tej cenie. 

 

Można tam ciułać kilka złotych na mobo, na chłodzeniu czy na zasilaczu ale raczej nie warto już schodzić niżej 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Brak mi słów, nie miałem pojęcia że w takim przedziale cenowym da się złożyć taką bestię :D

Nie dość, że błyskawiczna pomoc, to na dodatek dzięki niej oszczędziłem sporo kasy. Pozdrawiam Szanownego Pana. ;]

 

@kajtek. Jeszcze pytanie odnośnie kodu na darmowe złożenie i wysyłkę. Tam w komentarzu mam wpisać samo "X98TY2AZ" czy z tym "+ dostawa"?

Edytowane przez EscPL
Link to post
Share on other sites

Brak mi słów, nie miałem pojęcia że w takim przedziale cenowym da się złożyć taką bestię :D

Nie dość, że błyskawiczna pomoc, to na dodatek dzięki niej oszczędziłem sporo kasy. Pozdrawiam Szanownego Pana. ;]

 

@kajtek. Jeszcze pytanie odnośnie kodu na darmowe złożenie i wysyłkę. Tam w komentarzu mam wpisać samo "X98TY2AZ" czy z tym "+ dostawa"?

Witam,

Ja komputer zamawiałem w piątek i wpisałem kod + dostawa, od sklepu dostałem potwierdzenie, że komputer będzie złożony.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...