Skocz do zawartości

Problem z misją w GTA 5


Recommended Posts

Witam !

Potrzebuje pomocy gdyż mam problem z misją Wielka Fucha. Początek zaczyna się normalnie napadam na ciężarówkę i podjeżdżam do bramy przy strażniku koło banku to wtedy nic się nie dzieję :c Mogę obracać kamerą i otworzyć mapę oraz kliknąć esc lecz nie mogę wysiąść wyjąć czegokolwiek czy ruszyć się. Czekałem jakiś czas i nic się nie działo (próbowałem tę misje z 20 razy serio). Od razu mówię że GTA 5 mam kupione a nie pirata. Nie wiem co mam robić proszę o pomoc i dziękuje za przeczytanie. (mam nadzieję że post napisałem tam gdzie trzeba...jak nie to proszę moderatora by przeniusł tam gdzie ma byc dzięki)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Potrzebuje pomocy gdyż mam problem z misją Wielka Fucha. Początek zaczyna się normalnie napadam na ciężarówkę i podjeżdżam do bramy przy strażniku koło banku to wtedy nic się nie dzieję :c Mogę obracać kamerą i otworzyć mapę oraz kliknąć esc lecz nie mogę wysiąść wyjąć czegokolwiek czy ruszyć się. Czekałem jakiś czas i nic się nie działo (próbowałem tę misje z 20 razy serio). Od razu mówię że GTA 5 mam kupione a nie pirata. Nie wiem co mam robić proszę o pomoc i dziękuje za przeczytanie. (mam nadzieję że post napisałem tam gdzie trzeba...jak nie to proszę moderatora by przeniusł tam gdzie ma byc dzięki)

 

Miałem podobny problem. Postaci w trakcie misji przestawały wykonywać swoje zadania i po prostu się zatrzymywały.

 

Finalnie okazało sie, że miałem popsute niektóre pliki gry. Pomogło usunięcie tych plików i dociągnięcie ponownie przez launcher GTA.

 

Tutaj masz cytat posta, który mi pomógł rozwiązać mój problem.

 

 

you may check out this tool if using the non-Steam version.

http://www.pcgameshardware.de/GTA-5-Grand-Theft-Auto-5-PC-219948/News/Fehlerhafte-Dateien-Tool-finden-ersetzen-1156171/

Maybe google translator helps with the translation.

This file to be downloaded there, compares the data you downloaded with correct data which has been uploaded to a google drive. If there is an error it'll show 'Hash NICHT korrekt'. If that's the case you just need to go into your gamefolder and delete that incorrect data. The GTA V Launcher will redownload it without problem.

 

 

Sprawdź, może u Ciebie jest ten sam problem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...