Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc

Chciałem zupgradować obecny zestaw. Kwota to około 1000zl.

 

Zastosowanie komputera : gry (CS go, playerunknow battlegroud, jakieś inne które mi się spodobają), net, filmy

Maksymalna kwota : około 1000zl

Kiedy zamierzam kupić części? : Listopad

Których części potrzebuję : no właśnie :)

Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak

Rozdzielczość mojego monitora i model : LG 24gm77-b 1920x1080 144hz

Specyfikacja komputera:

I5 2500k @4,4ghz, 1,31v

ASRock p67pro3

Thermaltake 530w se

Evga GTX 960 4gb

16gb DDR3 1866mhz hynix

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :

Własna propozycja czesci : GTX 1060 6gb lub 3gb. Wystarczy do grania w full HD?

Inne : za ile mogę sprzedać obecna kartę graficzną? Opłaca się dołożyć do 1070? Jest sens zmiany karty w tym momencie czy np za.kilka tygodni ma być premiera jakiś innych kart i obecnie potanieją? ;)

Edytowane przez bellek77
Link to post
Share on other sites

Jak już do czegoś dokładać to co najwyżej do 1060 6gb - przy obecnych cenach zakup 1070 kompletnie nieopłacalny. 1060 6gb do full hd spokojnie wystarczy, oczywiście jeżeli nie wymagasz 140 klatek w wymagających tytułach. Jak już byś chciał trochę dołożyć, to może warto sprzedać 2500k za 300zł i za trochę ponad 500 kupić 2600k - w niektórych grach różnica na plus może być zauważalna.

Za 960 spokojnie koło 500zł dostaniesz, jak się poszczęści to może parę złotych więcej. 

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za info.

Czyli na początek 1060 6gb a później i5 na i7.

Proszę jeszcze o info jaka polecacie wersje tego GTX 1060. Z tego co widzę to ceny zaczynają się od 1100zl za wersję mini (opłaca się na kupować? Nie grzeje się za bardzo? Nie jest za głośna?). Chciałbym się jeszcze dopytać w jakim sklepie najlepiej zakupić tą kartę.

Pozdrawiam!


Podbijam :)


Podbijam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...