Skocz do zawartości

AsRock Fatal1ty 990FX Killer - dowód zakupu / CEBULA ALERT


CjFalcon

Recommended Posts

Witajcie!

Piszę z bardzo nietypową prośbą.

Czy ktoś z Was zakupił w ciągu ostatnich - ale niecałych - 2-ch lat płytę główną:
AsRock Fatal1ty 990FX Killer (starsza wersja USB 3.0) ?

Dlaczego pytam?
Niestety po 3-ch latach użytkowania, moja płyta umarła. Jakby nie patrzeć, to pod AM3+ była to niemal hi-endowa płyta (zaraz po ROG-u od ASUS'a), dopiero później weszło kilka "nowości" od AsRock'a i Gigabyte'a.

Oczywiście co za problem kupić nową? Dla mnie nie byłby żaden, ALE:

dostępność przyzwoitych płyt BARDZO MOCNO ograniczona i ceny 500+ (zazwyczaj dostępny tylko ROG za 1000 zł albo outlety). Używki nie wchodzą w grę...
Nie mam może mocnego kompa (podpis) ale kupować bieda płyty za 150-250zł (których jest pełno) też mi się nie widzi.

Dlatego pytam czy ktoś mógłby udostępnić kopie rachunku, żebym mógł zareklamować płytę (najlepiej morele, x-kom itp.)

Wiem - CEBULA MOCNO, ale liczę na wyrozumiałość.

Edytowane przez CjFalcon
Link to post
Share on other sites

nawet z paragonem, sprawdzą serial number płyty i zobaczą kiedy była sprzedana...

Zobaczą date produkcji i najwyżej hurtownie, produkt może zalegać w sklepie detalicznym bardzo długi czas a gwarancja liczy sie od daty sprzedaży właśnie w tym sklepie. Na paragonach i FV sporadycznie pisane są numery seryjne. Oczywiście tyczy się to tylko sytuacji w której reklamujemy sprzęt bezpośrednio w serwisie producenta. Bo w dużych sklepach typu morele czy komputronik faktycznie mogą to sprawdzić.

Edytowane przez Threadripper
Link to post
Share on other sites

Zawsze spróbować można. Jeżeli się uda - to fajnie, jeżeli nie, trudno.

Bardziej mnie martwi fakt, że nie znajdzie się nikt z takim dowodem zakupu...

 

Ostatnio reklamowałem mysz Logitech'a kupioną w x-kom-ie. SN na myszce inny, na pudełku inny. Jakoś problemu nie było :->

Edytowane przez CjFalcon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...