Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie poszukuję tabletu do 300zł, ma być dla dziecka, także najbardziej porządane cechy to trwałość obudowy i wydajna bateria i tylko 8cali wchodzi w grę i oczywiście tylko używka bo w tej cenie nówka raczej lipny będzie (co nie zmienia faktu że używka też szału nie zrobi).
Po przewertowaniu trochę netu mam na oku - Lenovo Tab2 A8-50F ogólnie polecany (mocna obudowa i bardzo ładnie trzyma baterię), ale znalazłem też - Huawei MediaPad T3 8.0 , parametrowo troche lepszy, co może ważne posiada 1gb ram wiecej od Lenovo. I tutaj mam problem bo zero testów w internecie widzę, obudowa wydaje się OK ale trzymanie baterii i ogólna wydajność to juz zagadka http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Posiada może ktoś taki sam tablet i mógłby cos wiecej o nim napisać ? Jak i inne propozycje jestem skłonny rozważyć.

Link to post
Share on other sites

miałem oba, huawei media pad (7') to totalna padaka wiem że to nie istotne ale GPS raz działał a raz nie, a wydajność pozostawiała dużo do życzenia lenovo działa stabilniej szybciej ale królem wydajności nie jest. Do nawigacji youtuba i podstawowych prac starcza. do grania nada się tylko do bardziej podstawowych tytułów.

 

Jak dziecko nie rozwali szybko urządzenia (zatem nie będzie szkoda kupić) można rozważyć zakup xiaomi mi pad 2 za 500-700zł jak się znajdzie na allegro. 

Tablet ma wyraźnie lepszy ekran, działa szybko i stabilnie, ładnie odpalają gry 3d z minusów słaba bateria i konieczność szukania urządzenia z wgranym polskim romem. Wgrywanie samemu to męka i konieczność odblokowania przez xiaomi 

 

Reasumując jak ma być tanio i przeciętnie ale najlepiej w stosunku cena jakość weź lenovo 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Możesz kupić w tym budżecie nówkę z pełną gwarancją, do tego markową - np https://www.sferis.pl/tablet-lenovo-tab2-a7-10f-mt8127-70-1gb-8gb-bt-wifi-gps-android-44-czarny-59-442866-p378794'> TAB2. Na kolana nie powali, ale jak dla dziecka, budżetowa opcja jak najbardziej ok. Będzie się przyjemnie grało dzięki przyzwoitemu prockowi, dobrej matrycy i Dolby.

Producent czas pracy baterii określa na okres do 8h - wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...