Skocz do zawartości

Dziwne ściny, dźwięk jak przy BSOD Windows 10 Pro 64bit


Recommended Posts

Na samym wstepie dodam, że pewnie powinienem wrzucić ten temat do działu Windows ale patrzę to tam aktywność użytkowników jest znikoma a problem jakby nie patrzeć gier też dotyczy. 

 

Siemka, od kilku dni zauważyłem denerwujące mnie bardzo ścinki podczas używania systemu czy to oglądając coś na YT/spotify czy grając choć w tym drugim przypadku rzadziej.

Mianowicie jest coś takiego, że na ułamek sekundy komputer łapie laga bądź nawet nie lecz gdy dźwięk odtwarzam przez urządzenie podłączone na Jack 3.5mm to słyszę wtedy dźwięk taki jak przy BSOD.
Dziwna sprawa bo takie coś nie występuje przy używaniu słuchawek podłączonych przez USB. 

Z mojej strony już zaktualizowałem ważniejsze sterowniki za pomocą Driver Easy, czyściłem rejestr CCleanerem czy zrobiłem pełny skan Nortonem.
Windows 10 Pro 64Bitsprzęt jak w sygnaturce

Wcześniej takie coś występowało raczej rzadko przy grach typu Dirt 3 czy chyba z raz przy GTA V. Teraz jest to nagminne, raz kilka razy w ciągu 2-3 minut a potem nawet z pół godziny spokoju. 
Co ciekawe sprzęt nie wywala żadnych błędów, nie ma bluescreenów czy nie wywala sterowników lecz ten cholerny błąd mocno mnie irytuje.

Kodek audio na płycie to ALC1220 a wersja sterowników 6.0.1.8261

Już nie wiem co mam robić bo raczej nie trudno zrozumieć, że coś takiego irytuje i to bardzo. 

Jeśli to ważne to po Jacku 3.5mm mam podpiętego JBL Flip 3 ale to raczej nie powinno mieć znaczenia. W przypadku słuchawek USB po prostu jest scinka na milisekundę i tyle.

Proszę was o jakieś rady bo już mi się cierpliwość kończy a nie chciałbym instalować Windowsa od początku z racji posiadania neta z limitem (pobieranie gier to wieczne kalkulacje) http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/bigsmile.gif 

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...