Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

posiadam obecnie telefon Xiaomi Redmi Note 2 Prime. Chcę kupić NOWY telefon z pełną fakturą 23% vat. Miejsce zakupu będzie prawdopodobnie Allegro.

 

Moje wymagania dotyczące smartfonu do 1200 zł:

- wyświetlacz 5,5" 1080 x 1920 px,

- bateria, im bardziej pojemna, tym lepiej,

- pamięć: min. 3GB RAM, 64GB (lub 32GB z możliwością dołączenia dodatkowej karty),

- system operacyjny: Android (mile widziane 7.0 Nougat), ew. 6.0,

- tylni aparat min. 12 Mpx, przedni min. 5Mpx,

- obsługa LTE B20,

 

Opcjonalnie: czytnik linii papilarnych, NFC, kolor biały lub złoty (elegancki wygląd), USB 3.0 z szybkim ładowaniem, dioda powiadomień na froncie, 

 

Nie zależy mi na dobrym głośniku, ponieważ nie słucham muzyki na telefonie. Aparat także nie musi być znakomity. 

Zależy mi na w miarę solidnym telefonie, w którym aplikacje będą chodziły płynnie. Nie będę grać w żadne wymagające gry.

 

Moje telefony brane pod uwagę:

- Xiaomi Mi A1 (faworyt),

- Samsung J7 z 2017r,

- Lenovo P2 (na plus dobra bateria, minus android 6.0)

- Asus ZenFone 3,

- Honor 6X,

- Lenovo K6.

 

Dziękuję za pomoc w doborze odpowiedniego telefonu.

Pozdrawiam  :)

Edytowane przez zoonk
Link to post
Share on other sites

Do tej kwoty Xiaomi będzie najlepszym wyborem jesli Tobie nie zależy na aparacie.

Specyfikacja robi wrażenie, a system z polskiego portalu dla tych telefonów także będziesz miał długo wspierany - z resztą sam o tym wiesz jako użytkownik rn2p.

Miałem kiedyś RN2 i działał całkiem sprawnie - jedyną bolączką dla mnie był wtedy aparat - zdjęcia mogłyby być lepszej jakości.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłbym jeszcze P9 - może torchę przekroczyć budżet ale propozycja warta uwagi. Świetny monochromatyczny aparat, dobra parametry, swietny czytnik lini papilarnych i ciekawy desing. Z tych propozycji które wymieniłeś zdecydowałbym się na XiamoiA1, zdecydowanie najlepsze parametry w tym przedziale cenowym. 

Edytowane przez White_Ghost
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...