Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon do 1200 zł

smartfon do 1200 android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zoonk

zoonk
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 15 październik 2017 - 10:15

Cześć,
posiadam obecnie telefon Xiaomi Redmi Note 2 Prime. Chcę kupić NOWY telefon z pełną fakturą 23% vat. Miejsce zakupu będzie prawdopodobnie Allegro.

Moje wymagania dotyczące smartfonu do 1200 zł:
- wyświetlacz 5,5" 1080 x 1920 px,
- bateria, im bardziej pojemna, tym lepiej,
- pamięć: min. 3GB RAM, 64GB (lub 32GB z możliwością dołączenia dodatkowej karty),
- system operacyjny: Android (mile widziane 7.0 Nougat), ew. 6.0,
- tylni aparat min. 12 Mpx, przedni min. 5Mpx,
- obsługa LTE B20,

Opcjonalnie: czytnik linii papilarnych, NFC, kolor biały lub złoty (elegancki wygląd), USB 3.0 z szybkim ładowaniem, dioda powiadomień na froncie, 

Nie zależy mi na dobrym głośniku, ponieważ nie słucham muzyki na telefonie. Aparat także nie musi być znakomity. 
Zależy mi na w miarę solidnym telefonie, w którym aplikacje będą chodziły płynnie. Nie będę grać w żadne wymagające gry.

Moje telefony brane pod uwagę:
- Xiaomi Mi A1 (faworyt),
- Samsung J7 z 2017r,
- Lenovo P2 (na plus dobra bateria, minus android 6.0)
- Asus ZenFone 3,
- Honor 6X,
- Lenovo K6.

Dziękuję za pomoc w doborze odpowiedniego telefonu.
Pozdrawiam  :)

Użytkownik zoonk edytował ten post 15 październik 2017 - 11:22

• 0

#2 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 16 październik 2017 - 13:41

Twój faworyt Xiaomi A1 to bardzo dobra propozycja, szczególnie biorąc pod uwagę Twoje preferencje.

Warto było by też zainteresować się Honorem 8, z racji, że Twój budżet pozwala, a owego honora można za te 1200zł kupić ;)

• 0

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

#3 rysiooo

rysiooo
  • Nałogowiec

• 1820 postów
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 17 październik 2017 - 15:29

Do tej kwoty Xiaomi będzie najlepszym wyborem jesli Tobie nie zależy na aparacie.
Specyfikacja robi wrażenie, a system z polskiego portalu dla tych telefonów także będziesz miał długo wspierany - z resztą sam o tym wiesz jako użytkownik rn2p.
Miałem kiedyś RN2 i działał całkiem sprawnie - jedyną bolączką dla mnie był wtedy aparat - zdjęcia mogłyby być lepszej jakości.
  • 0

Nokia 3330 -> Siemens A52 -> Siemens S55 -> Sagem my400x -> Samsung D500 ->

Nokia N73 -> Nokia 5800 XE -> Nokia e66 -> Nokia N97 mini -> Samsung Galaxy ACE ->

Samsung Galaxy S -> Samsung Galaxy S2 -> Samsung Ativ S -> Lumia 920 -> Lumia 930 ->

iPhone 6 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Xiaomi Redmi Note 2 -> Huawei P9 -> iPhone 7

#4 White_Ghost

White_Ghost
  • Entuzjasta

• 601 postów

Napisano 17 październik 2017 - 17:38

Sprawdziłbym jeszcze P9 - może torchę przekroczyć budżet ale propozycja warta uwagi. Świetny monochromatyczny aparat, dobra parametry, swietny czytnik lini papilarnych i ciekawy desing. Z tych propozycji które wymieniłeś zdecydowałbym się na XiamoiA1, zdecydowanie najlepsze parametry w tym przedziale cenowym. 

Użytkownik White_Ghost edytował ten post 17 październik 2017 - 17:38

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon do 1200, android

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych